ASUSTOR uvádí vysoce výkonné modely AS7008T a AS7010T

ASUSTOR uvádí vysoce výkonné modely AS7008T a AS7010T

ASUSTOR Inc., přední inovátor a dodavatel řešení pro ukládání dat v síti, oznámil uvedení dvou nových výkonných NAS zařízení AS7008T a AS7010T, které jsou určeny pro podnikání i multimediální použití. AS7008T a AS7010T jsou nejnovější modely Asustoru nové řady 70. Oba modely jsou vybaveny výkonnými Intel Core i3-4330 3.5GHz dual-core procesory s 2 GB vestavěnou pamětí SO-DIMM DDR3, která může být rozšířena až na maximálně 16 GB. Kromě toho jsou vybaveny třemi USB 3.0 porty, dvěma porty USB 2.0 a dvěma eSATA porty, které umožňují uživatelům flexibilně začlenit použití různých přídavných zařízení.

Kromě dvou Gbitových portů jsou AS7008T a AS7010T také vybaveny slotem pro přidání 10GbE síťové karty, což umožňuje flexibilní rozšíření v náročných podnikových prostředích, která vyžadují vyšší přístupové rychlosti a produktivitu. Zařízení ASUSTOR série 70 také nabízí HDMI výstup a infra přijímač a optický S/PDIF port, který poskytuje bezkonkurenční poslechový zážitek. Uživatelé mohou připojit své NAS k monitorům s 4K ultra vysokým rozlišením a vícekanálovým prostorovým zvukem pro luxusní  zážitky ze zábavy.

Klepněte pro větší obrázek

"Jsme velmi potěšeni uvedením těchto dvou nových výkonných modelů, které byly pečlivě navrženy ASUSTOR týmem," řekl Allen Yen, obchodní ředitel ASUSTOR. "Se špičkovou  hardwarovou specifikací, atraktivní cenovou a schopnost zvládnout náročné podnikové a multimediální aplikace si jsme jisti, že tyto nové modely budou hitem pro uživatele na celém světě."

Oba modely AS7008T a AS7010T přicházejí s operačním systémem ADM 2.3 (ASUSTOR Data Master), který nabízí intuitivní uživatelské zkušenosti a vysoký stupeň rozšiřitelných funkcí prostřednictvím centra aplikací. ADM 2.3 přináší řadu praktických podnikových funkcí, včetně přenosového protokolu TFTP, podpory proxy server připojení, více mechanismů na ochranu osobních údajů a Windows ACL pokročilé řízení oprávnění. Windows ACL v kombinaci s bezproblémovou podporou AD Windows výrazně zvyšuje efektivitu správy pro obchodní aplikace. ADM 2.3 také nabízí exkluzivní podporu pro automatický režim spánku, kdy NAS automaticky přejde systém do režimu spánku, což uživatelům ušetří značné množství nákladů na energii. Kromě toho ADM 2.3 podporuje SMB 2.0, což zvyšuje výkon systému v síti Windows o 30% -50%.

Pro ještě jednodušší a snadnější použití ADM představuje Asustor jeho nejnovější verzi se svěžím a  modernizovaným rozhraním, kde bude možné nastavit pozadí, název a vlastní obrázky. A co více, řada 70 nabízí nejen výkonný hardware s vynikajícím výkonem pro multimediální streaming a překódování, ale je také schopen současně podporovat až 16 IP kamer pro použití aplikací Surveillance Center. Uživatelé si tak mohou vytvořit bezpečný, spolehlivý a vysoce výkonný dohledový kamerový systém.

Oba modely AS7008T a AS7010T přicházejí s 3-letou zárukou a již brzy budou k dostání po celém světě. Více informací o síti prodejců naleznete zde: http://www.asustor.com/service/where_to_buy

Klíčové vlastnosti AS7008T a AS7010T

 • Intel® Core i3-4330 3.5GHz Dual-Core Procesor
 • 2GB DDR3 RAM (lze rozšířit až na 16GB)
 • 3 x SuperSpeed USB 3.0 (5 Gb/s) porty
 • 2 x USB 2.0 porty
 • 2 x eSATA porty
 • 1 x HDMI 1.4a výstup
 • 1 x S/PDIF výstup
 • LCD displej
 • Infra přijímač
 • Podpora svazků: Single Disk, JBOD, RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6, RAID 10
 • Podpora hot swapping pevných disků a  Online RAID migrace
 • Maximální kapacita pevných disků: 48TB (AS7008T) a 60TB (AS7010T)
 • Zámky pozic pro disky

Více informací naleznete zde: http://www.asustor.cz

 

Další článek: Windows 9 snad už konečně vyřeší problém s vysokým rozlišením displejů

Témata článku: Raid, Exkluzivní aplikace, Náročné použití, Výkonný model, Lcd monitory na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

** Koronavirus donutil mnohé zaměstnance pracovat z domova ** V souvislosti s tím vzrostla poptávka po webových kamerách ** Webkameru ale nemusíte kupovat – stačí mobil a aplikace!

Karel Kilián | 15

Vyrobíme si falešný Mac mini za tisícovku. Stačí Raspberry Pi a 3D tiskárna

Vyrobíme si falešný Mac mini za tisícovku. Stačí Raspberry Pi a 3D tiskárna

** Vyzkoušíme Raspberry Pi 4 s iRaspbianem ** Operační systém vypadá skoro jako macOS ** Vše strčíme do vlastní stylové krabice

Jakub Čížek | 30

Galerie: Podívejte se na čínský Linux, se kterým to na svých PC zkusil i Huawei

Galerie: Podívejte se na čínský Linux, se kterým to na svých PC zkusil i Huawei

** Huawei se loni dostal do křížku s USA ** Začal to proto zkoušet s konkurenčním operačním systémem ** Jmenuje se Deepin a před pár dny se dočkal nové verze

Jakub Čížek | 46

Nejlepší programy z roku 2000: Podívejte se, bez čeho jste tehdy vůbec nemohli fungovat!

Nejlepší programy z roku 2000: Podívejte se, bez čeho jste tehdy vůbec nemohli fungovat!

** Dnes už skoro všechno uděláte ve webovém prohlížeči a na mobilu ** Před dvaceti lety to ale bylo jiné ** Zavzpomínejte na legendy, které jste pravděpodobně také používali

Jakub Čížek | 122


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize