ASUS X502 – elegantní tenký notebook za příznivou cenu

ASUS X502 – elegantní tenký notebook za příznivou cenu

ASUS uvedl na český trh 15,6-palcový notebook X502 z modelové řady X, která nabízí příznivý poměr ceny a výkonu v elegantním provedení.Díky své výbavě notebook zaujme ty, kteří požadují dostatečný výpočetní výkon a bohatou multimediální výbavu. Tělo tenké jen 2,1 cm a hmotnost nepřesahující 1,9 kg umožňují snadné přenášení na cestách, kde vydrží až 5 hodin na jedno nabití. Notebook je vybaven technologiemi ASUS SonicMaster zvyšující kvalitu zvuku a Smart Gesture, která umožňuje přesnější a přirozenější ovládání operačního systému Windows 8. Doporučená cena novinky, která se prodává v bílém a černém provedení, je 9 999 Kč s DPH.

Klepněte pro větší obrázek

Srdcem notebooku je úsporný procesor Intel Pentium 987, který si navzdory nízkému odběru energie hravě poradí se všemi multimediálními činnostmiod přehrávání filmů či prohlížení fotografií až po surfování na internetu.
Sledování filmů a seriálů na displeji s úhlopříčkou 15,6“ či poslech hudby vám zpříjemní kvalitní audio systém s technologií SonicMaster. Reproduktory jsou vybaveny většími rezonančními komorami, a v součinnosti s audio softwarem AudioWizarddokážouprodukovat plný zvuk. O lepší pohodlí při používání notebooku se starásystém chlazení IceCool, který zvládá udržet opěrku dlaní pod teplotou lidského těla.
Notebook je po probuzení z režimu spánku připraven k práci za pouhé 2 sekundy. Díky energeticky úsporným funkcím zařízení vydrží v pohotovostním režimu až dva týdny. Všechna drahocenná data navíc budou vždy v naprostém bezpečí – při poklesu úrovně nabití baterie pod 5 % totiž dojde k jejich automatické záloze.

Decentní design

Designéři ASUSu obdařili notebook tenkým provedením s tloušťkou 2,1 cm a pohodlnou klávesnicí s oddělenými klávesami. Velké touchpady na noteboocích řady X využívají technologii ASUS Smart Gesture, která slouží k rychlejšímu a přesnějšímu ovládání systému Windows 8. Touchpad novinky podporuje širokou škálu pohybů a gest, aby bylo používání touchpadu stejně intuitivní jako práce s myší.

Notebook se na českém trhu prodává ve dvou barevných variantách – módní bílé a konzervativnější černé.

Klepněte pro větší obrázek

Témata článku: Notebooky, Touchpad, Lidská práce, Pohodlná práce, Palcový displej, Tenké tělo, Tenký film, Tenký notebook, Černá varianta, Barevná varianta, Dostatečná energie, Černá práce, Plné nabití

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí