ASUS WiCast EW2000 – zábava ve Full HD rozlišení bez kabelů

ASUS WiCast EW2000 – zábava ve Full HD rozlišení bez kabelů

ASUS představil bezdrátovou sadu WiCast EW2000, která umožňuje vysílat multimediální obsah ve Full HD rozlišení z libovolného notebooku, počítače či jiného zdroje videa do zobrazovacích zařízení, jako jsou televize, monitory nebo projektory.

Vysílání obsahu v HD rozlišení bez zpoždění

Zařízení WiCast EW2000 nabízí uživatelům možnost bezdrátově připojit zdroj videa k obrazovce, aniž by tím utrpěla kvalita obrazu či zvuku.

Novinka dokáže vysílat nekomprimovaná data bez zpoždění (< 1 ms) rychlostí až 3 Gb/s, díky čemuž lze na televizích, monitorech či projektorech přehrávat multimediální obsah v rozlišení Full HD 1080p. Zařízení EW2000 je kompatibilní s počítači, notebooky i AV zařízeními, jako jsou přehrávače Blu-ray disků, set top boxy a herní konzole.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Podpora rozhraní Wireless Home Digital Interface

Zařízení vysílá prostřednictvím rozhraní WHDI (Wireless Home Digital Interface) obsah v rozlišení Full HD na vzdálenost až 10 metrů a nevyžaduje přímou viditelnost mezi zařízením a obrazovkou. Představuje tak ideální řešení pro vysílání multimediálního obsahu v domácnosti.

Méně kabelů díky vysílači napájenému z USB

Vysílač zařízení ASUS WiCast se připojuje prostřednictvím rozhraní HDMI ke zdrojovému AV zařízení a přijímač k zobrazovacímu zařízení. Není potřeba instalovat žádný software. Vysílač lze jednoduše napájet z notebooku nebo PC prostřednictvím USB kabelu.

Další článek: Google Calendar Sync podporuje Outlook 2010

Témata článku: Přímá viditelnost, Zařízení, Full HD, Rozhraní HDMI, Full, Av přijímače, HDMI kabel, Interface, Herní obsah

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší