ASUS vstupuje do světa módy

Praha 22. srpna 2007 - ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, podniká další krok ve svém přesvědčení, že kvalitní design umocňuje spokojenost uživatele, svou účastí na módní show Fashion Days v Bratislavě. Na tomto setkání věhlasných značek ze světa módy představí společně s firmou Intel své luxusní notebooky S6, U1 a U3.

Hlavní město Slovenska se stane poprvé ve své historii centrem velké módní show pod názvem Dny módy (Fashion Days). V rámci dvoudenní akce, která se uskuteční ve dnech od 26. do 27. září v Palffy Palace v Bratislavě, nabídne jedinečnou příležitost setkat se s uznávanými módními tvůrci a věhlasnými značkami ze světa módy. Na jednom místě se tak představí nadějní návrháři – Boris Hanečka, Veronika Hložníková, Kamila, Lukáš Kimlička a Hanka Tomášová či topstylista Pavel Rochyak, který předvede exkluzivní vlasovou show společně s 10 populárními tvářemi slovenského showbyznysu. Druhý den módy bude patřit značkám Nine-Cavalli, Danielle, Sofie&Jane, Marina Rinaldi, Mercedes, Zebra, Analpa Footwear.

Výjimečný ráz celé velké módní události bude jestě umocněn o představení exkluzivních šperků společnosti Aharon a tří luxusních notebooků z portfolia společnosti ASUS – S6, U1 a U3, které se v poslední době stávají žádaným modním a elegantním doplňkem mnohých dam. Hranice designu bourá ASUS již svým prvním modelem S6, který je potažen ručně zpracovanou kůží, osazen nerezovými čepy a leštěnou klávesnicí. Stylový design rovněž umocňuje 11,1“ širokoúhlý LCD displej se speciální Glare vrstvou. Kromě unikátního stylového designu notebook S6 exceluje svým výpočetním výkonem – pracuje s nejmodernější mobilní technologií Intel Centrino Duo s procesory Intel Core Duo L2300 a L2400, čímž se řadí mezi špičku v oblasti luxusních notebooků.

Krása notebooku U1 je zdůrazněna jeho prostými a čistými liniemi. Se zrcadlově lesklým krytem LCD vyniká tento model reprezentativním, a přesto decentním stylem. Elegantní design počítače navíc doplňuje exkluzivní, kůží potažená pracovní plocha pod klávesnicí. Obrazovka U1F používá speciální panel podsvětlený LED diodami, který má poloviční tloušťku ve srovnání s běžnými LCD panely a je také o třetinu lehčí. Široká lesklá 11,1" obrazovka s exkluzivní funkcí Splendid Color Enhancement Engine zobrazuje živé barvy a ostré detaily, čímž poskytuje uživateli ty nejpříjemnější vizuální zážitky.

Kompaktní stylový notebook U3 se svým krytem displeje, který je na vnější straně opatřen černou povrchovou úpravou připomínající klavírní křídlo, nerezovým rámečkem, pláštěm ze slitiny hliníku a hořčíku a dokonce i podložkami na ruce z pravé kůže, je vyjádřením výjimečného osobního vkusu a vytříbenosti. Navíc použití ideálního rozměru displeje 13,3 palců v sobě spojuje mobilní možnosti 12” notebooku s optickými výhodami 14” obrazovky. Díky posledním technologiím Intel Centrino Duo Processor, operačnímu systému Windows VistaTM a jedinečným vylepšením společnosti ASUS nabízí U3 skvělý zážitek z práce s počítačem umocněný silným výkonem.

Váš názor Další článek: Nedávné velké aktualizace Windows Vista jsou už na Windows Update

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,