ASUS slaví 25 let a nabízí peníze zpět za nákup notebooků

ASUS slaví 25 let a nabízí peníze zpět za nákup notebooků

ASUS letos slaví 25. výročí od svého založení, a spustil proto speciální cashback akci, díky níž mohou zájemci o notebooky ASUS ušetřit až 4500 Kč. Stačí do 23. července 2014 zakoupit jeden z několika desítek notebooků vybavených procesorem Intel Core.

Cashback se v Česku zabydlel už před několika lety, když maloobchodní řetězce začaly svým zákazníkům nabízet službu, která suplovala běžný výběr peněz z bankomatů. Zhruba před třemi lety k nám z USA dorazil cashback v jiné formě. Jednalo se o specializované internetové servery, které lidem vrací zpět určité procento z hodnoty jejich nákupu v běžných internetových obchodech, a tím šetří jejich peníze.

S inovativním uplatněním cashback metody nyní přišla také technologická společnost ASUS, v jejímž podání mají zákazníci možnost ušetřit významnou část peněz za své nákupy produktů ASUS. V praxi si zákazník vybere a zakoupí produkt, a po minimálně 15 a maximálně 45 dnech může registrovat svou účtenku přes online fomulář ASUSu. Po schválení mu pak firma vyplatí předem stanovenou částku z jeho nákupu zpět na bankovní konto.

Cashback program pro notebooky ASUS

ASUS spustil za podpory společnosti Intel promoakci, díky níž mohou zájemci o notebooky ASUS ušetřit prostřednictvím tzv. cashbacku až 4500 Kč. Tato metoda spočívá v tom, že zákazník dostane část svých peněz za nákup zboží zpět formou úhrady na svůj bankovní účet.

Stačí zakoupit do 23. 7. 2014 některý z notebooků ASUS obsahující procesor Intel Core a schovat si účtenku. O peníze se mohou zákazníci přihlásit nejdříve 15 dní ode dne nákupu a to prostřednictvím jednoduchého online formuláře.

Více informací a seznam produktů zahrnutých do promoakce najdete zde:

https://asuspromotions.com/cz/cz/pages/cashback/qualifying

Témata článku: Cashback

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje