ASUS představil PadFone Infinity - prémiový telefon v tabletu

ASUS představil PadFone Infinity - prémiový telefon v tabletu

ASUS představil PadFone Infinity, smartphone s podporou sítí LTE, který zaujme jednolitým hliníkovým tělem, pětipalcovým Full HD displejem a tloušťkou 6,3 milimetrů. Telefon se dá po vložení do dokovací stanice PadFone Infinity Station přeměnit na tablet s 10,1“ Full HD displejem, který prodlouží výdrž zařízení až třikrát. PadFone Infinity je vybaven operačním systémem Android 4.2 a jeho vysoký mobilní výkon zajišťuje čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 600. Spuštěné aplikace v telefonu se po vložení do tabletu automaticky přizpůsobí větší obrazovce.

 

Prémiový design a výkon

Odolné tenké tělo zařízení ASUS PadFone je vyrobeno z hliníku používaného v kosmickém průmyslu. Pětipalcový displej disponuje rozlišením 1920 x 1080 bodů s jemností 441 pixelů na palec, takže text vypadá jako na papíře. Úložiště o kapacitě 64GB doplňujevýkonný čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 600 1,7GHz, který se stará o bleskové reakce operačního systému Android. Telefon podporuje LTE sítě s rychlostí stahování dat až 100Mbit/sa DC-HSPA+ (až 42Mbit/s).

ASUS PadFone Infinity je vybaven 13-megapixelovým fotoaparátem s clonou f/2.0 a pětisegmentovými čočkami, který dokáže pořizovat detailní fotky. Speciální procesor vylepšuje kvalitu fotek při špatném osvětlení a umožňuje zařízení zachytit až 100 sekvenčních fotek a zároveň nahrávat 1080p Full HD video. PadFone Infinity obsahuje MyDP port, který umožňuje přenášet 1080p Full HD video prostřednictvím Micro-USB portu.

Klepněte pro větší obrázek

Okamžité sdílení aplikací a mobilních dat

Unikátní konstrukce telefonu a tabletu v jednom vás zbaví nutnosti synchronizovat data mezi těmito dvěma zařízeními. Data a nastavení v PadFone Infinity jsou po zadokování okamžitě k dispozici i u PadFone Infinity Station a běžící aplikace se hladce přizpůsobí většímu displeji. Účty za mobilní data budou také nižší, neboť je lze sdílet na obou zařízeních.

PadFone Infinity obsahuje nové přeinstalované aplikace ASUS, mezi které patří SuperNote 3.1 pro zapisování poznámek, Story sloužící k vytváření fotoalb a ASUS Echo k hlasovému ovládání PadFone Infinity.

PadFone Infinity vydrží bez nabíjení až 19 hodin hovoru v 3G síti a až 40 hodin při zapojení do dokovací stanice PadFone Infinity Station. PadFone Infinity Station disponuje baterií, která dokáže plně dobít PadFone Infinity až třikrát.

Dostupnost a cena

ASUS PadFone Infinity bude během dubna v prodeji na Taiwanu a v průběhu druhého čtvrtletí roku 2013 také v dalších vybraných zemích. Cena PadFone Infinity 64GB včetně PadFone Infinity Station je 999 euro. Přesné ceny a parametry se mohou na jednotlivých trzích lišit.

Dostupnost a cena v České republice budou upřesněny v blízké budoucnosti.

USA: pirátské stahování hudby kleslo o 17%

Témata článku: 64Gb, Full HD, Asus Padfone, Full, Odolné mobilní telefony, Fotoalba, Infinity, Blízký parametr, Infinite

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší