Asus představil novou tenkou externí DVD vypalovačku

Asus představil novou tenkou externí DVD vypalovačku

ASUS představil tenkou externí DVD vypalovačku s modelovým označením SDRW-08U5S-U. Mechanika s tloušťkou pouhých 13 mm aspiruje na nejtenčí zařízení ve své kategorii na světě. Novinka se hodí k dnešním ultrabookům a dalším mobilním zařízením. Produkt zaujme svým kovovým tělem a charakteristickou povrchovou úpravou se soustřednými kruhy, která se objevila už u některých produktů ASUS, například u ultrabooků ZENBOOK. Vypalovačka v sobě ukrývá vestavěný vysouvací stojan, což umožňuje umístit jednotku horizontálně nebo vertikálně a ušetřit tak místo na stole. V rámci ochrany dat výrobce mechaniku vybavil několika bezpečnostními funkcemi – od použití hesla a šifrování až po funkci zakódování názvu souboru. SDRW-08U5S-U je k dispozici ve třech barevných provedeních - Mellow Metallic, Dusty Rose a Bright Berry.

Zen design

Vypalovačka SDRW-08U5S-U se drží tradice externích mechanik od společnosti ASUS a její design využívá prvky známé například z počítačů ASUS ZENBOOK. Kovové provedení upoutá povrchovou úpravou se soustřednými kruhy. Ve spojení se štíhlým tělem jsou tyto „zenové“ designové prvky charakteristickým znakem této mechaniky. Vybírat lze ze tří stylových barevných provedení Lively Mellow Metallic, Dusty Rose a Bright Berry.

Klepněte pro větší obrázek

Flexibilní možnost umístění

Vestavěný stojan se ukrývá uvnitř těla mechaniky SDRW-08U5S-U, a v případě potřeby jej lze vysunout. Uživatelé mohou jeho prostřednictvím snadno podle potřeby měnit horizontální a vertikální umístění jednotky. Integrovaný stojan kromě toho šetří cenné místo na stole.

Zabezpečení dat

Ve výbavě vypalovačky ASUS SDRW-08U5S-U nechybí funkce pro kvalitní zabezpečení dat v podobě šifrovací technologie Disc Encryption II. Rozsáhlé možnosti ochrany pomocí hesla využívají silné šifrování, přes které se nepovolaní lidé k datům nedostanou. K lepšímu zabezpečení přispívá také možnost kódování názvů souborů.

Témata článku: Asus Zenbook, Berry, Rose, Zenbook, Kovové tělo, Barevné provedení

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí