ASUS představil nové designové notebooky řady U a UX Series

ASUS představil nové designové notebooky řady U a UX Series

ASUS představil nové řady notebooků U a UX Series, které nabídnou moderní styl a nenucenou eleganci. Každý z těchto počítačů je mistrovským kouskem, po kterém zaručeně zatouží nejeden uživatel – notebooky řady U a UX Series uchvátí pozornost okolí a umožní uživatelům pracovat nebo hrát hry ve velkém stylu.

Dokonalý design pro náročné

Notebooky řady U a UX Series od společnosti ASUS jsou uživatelům, kteří nechtějí přistoupit na žádné kompromisy, pokud jde o vytříbený vkus při výběru moderních věcí, které odpovídají posledním trendům, nebo pokud jde o propracované a spolehlivé provedení. Díky nové „chiclet“ klávesnici s brilantním podsvícením mohou uživatelé bez problémů psát i v šeru nebo dokonce potmě. Senzor s technologií AI Light inteligentně rozpoznává úroveň okolního osvětlení a na jeho základě automaticky reguluje jas LED podsvícení displeje, čímž zajišťuje příjemné prostředí pro práci či zábavu i ve špatně osvětlených prostorách. Kromě těchto funkcí můžete obdivovat také krytování s překrásně jemnými křivkami, které obestírají štíhlé a lesklé víko LCD displeje zasazeného do rámu připomínajícího motýlí křídla.

UX Series – Výjimečně lehký díky své úžasně malé tloušťce

Neuvěřitelně štíhlý profil notebooků řady UX Series ještě více zdůrazňuje jejich minimalistický avantgardní design. Optická slot-in mechanika pomáhá notebookům řady UX Series zachovat jejich elegantní profil, zatímco překrásný kontrast mezi matnou a lesklou úpravou povrchu jim dodává smělý a vytříbený nádech.

U Series – Stylový půvab

Kouzlo podsvícené „chiclet“ klávesnice notebooků U Series je dokresleno podsvíceným interaktivním touchpadem, na jehož povrchu při pohybu prstů zůstává pozvolna slábnoucí světelná stopa, která pomůže uživatelům zjistit místo jejich posledního dotyku. Notebooky řady U Series jsou osazeny procesory Intel® Core™2 Duo, které nabízí dostatečný výkon pro náročný multitasking i vysokou produktivitu. Tyto počítače jsou dále vybaveny pevným diskem s kapacitou až 500 GB, jenž poskytuje více než dostatek úložného prostoru pro dokumenty a multimédia. Energeticky účinný 15,6" displej s LED podsvícením ve spolupráci se samostatnou grafickou kartou NVIDIA® GeForce® G 105M s 512 MB paměti nabízí uživatelům úchvatný grafický výkon pro prezentace a zábavu, přičemž spotřebovává jen velmi malé množství energie. V kombinaci s reproduktory Altec Lansing – vybavenými technologií SRS poskytující špičkový prostorový zvuk – jsou elegantní a štíhlé notebooky řady U Series skutečně univerzálními tahouny vhodnými pro jakoukoliv příležitost.

Témata článku: Notebooky, Podsvícení, Podsvícená klávesnice, Dostatečná energie, Dostatečná úroveň, Notebooky malé, Vysoký kontrast, Multitasking, Úložný prostor, Matný displej, Elegantní počítač, Matná úprava, Altec, Křídlo, Náročný uživatel, Lehký problém, Univerzální reproduktor, Elegance, Dostatečné množství, Malé křídlo

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje