ASUS od března spolupracuje s agenturou Relative PR

ASUS od března spolupracuje s agenturou Relative PR

Společnost ASUS Computer Czech Republic, s.r.o. změnila PR agenturu a od 1. března 2009 zahajuje na českém a slovenském trhu spolupráci s Relative PR & Consultancy. „Změnou poradenské agentury v tak citlivé a důležité oblasti jako je PR chceme získat nové nápady a oživit vztahy s novináři,“ vysvětluje Ondřej Třetina, PR a Marketing specialista ASUS Computer Czech Republic, s.r.o. Společnost Relative PR nahradila společnost PRAM Consulting, s kterou společnost ASUS úspěšně spolupracovala po dobu 3 let.

„Spolupráce s technologickým lídrem ASUS nás posouvá o další kus dopředu. Poprvé budeme moci naplno využít námi vyvíjený klientský systém PR Plus pro sledování zakázek a zápůjček produktů, protože ASUS novinářům své novinky poskytuje pravidelně a velmi intenzivně,“ vysvětluje Jakub Lohniský, vedoucí týmu pro ASUS a současně jeden ze spolumajitelů agentury Relative PR.

Společnost ASUS je světovým výrobce počítačových komponent, notebooků a spotřební elektroniky. Je globálním lídrem v prodeji základních desek, grafických karet a wi-fi, v produkci notebooků patří mezi největší firmy na světě. V posledním období se orientuje na módní designové netbooky a notebooky. „ASUS nestagnuje ve vývoji, ale snaží se naslouchat trhu a přicházet s produkty, které udávají trendy. Komunikace s odbornými IT médii a nově také společenskými magazíny je pro nás proto nezbytná. Věříme, že změna PR agentury nám rozšíří obzory a přinese nové kontakty nejen v oblasti IT médií,“ uvádí Ondřej Třetina.

Poradenská agentura Relative PR v současnosti pracuje pro společnost Kapsch, provozovatele českého mýtného systému, pro výrobce antivirových produktů ESET a taiwanskou značku počítačových periferií Genius. Servis poskytuje také firmě CeWe Color se značkou Fotolab nebo leteckému přepravci SkyEurope Airlines.

Váš názor Další článek: Office 14 budou fungovat i na starších Windows XP

Témata článku: Pre

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší