ASUS nejlepším tchajwanským výrobcem

Praha 1. listopadu – Kvalita výrobků společnosti ASUSTeK Computer Inc. (ASUS) byla v nedávném hodnocení Wall Street Journal (WSJ) Asia 200 vyhodnocena jako nejlepší mezi tchajwanskými organizacemi. ASUS navíc zabodoval také v průzkumu notebooků, který provedla celosvětově uznávaná firma v oblasti výzkumů trhu Market Intelligence Center (MIC). V jeho rámci byl ASUS označen jako výrobce produktů s nejvyšší kvalitou, funkčností a rovněž poprodejním servisem.
ASUS nejlepším tchajwanským výrobcem

Notebooky ASUS jsou podle Market Intelligence Center nejlepší v oblasti kvality, funkčnosti a služeb

 

Důraz na kvalitu

Jedním z kritérií hodnocení WSJ Asia 200 je kvalita výrobků. Jako důkaz o kvalitě svých výrobků si firma ASUS odnesla 1 706 cen od nejpřednějších médií a organizací pohybujících se v oboru IT. Jmenujme například německý Industrie Forum (iF) a Tom’s Hardware Guide nebo americký AnandTech a InfoTech 100 či japonský G-Mark a řadu dalších.

 

Trojitý vavřín pro notebooky ASUS

Ve zmíněném průzkumu notebooků od společnosti MIC zákazníci označili ASUS za nejlepší značku vzhledem ke kvalitě výrobků, funkčnosti a poprodejnímu servisu.

V letošním roce představila společnost ASUS, která patří mezi pět největších světových výrobců notebooků, několik modelů, které obnovily pojem “mobilní počítače”. Jde například o VX1, který je výsledkem designové spolupráce ASUSu a automobilové značky Lamborghini. Dále pak kolekci kožených notebooků S6 Leather, jež započala revoluci v oblasti dotykové technologii či v neposlední řadě model R2H s vestavěným systémem GPS, který pochází  z řady Ultra-Mobile PC (UMPC), tzv. nové generace mobilních počítačů.

 

Zvyšování významu konveregence a digitální životní styl

V souvislosti s rostoucí poptávkou po počítačích, spotřebitelské elektronice a komunikačních přístrojích, ASUS nabízí kompletní portfolio zařízení – od stolních počítačů, laptopů a počítačových komponent počínaje až po LCD televize, mobilní telefony a servery konče. Jako jeden z největších dodavatelů komplexních konvergovaných řešení je ASUS připraven na další fázi vývoje informačních technologií.

 

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti www.asus.com.

 

O společnosti ASUS

ASUSTeK Computer Inc. (TSE:2357) je předním výrobcem kompletních 3C řešení. Portfolio jejích produktů zahrnuje notebooky, základní desky, grafické karty, optická zařízení, informační systémy, stolní PC, servery, bezdrátová zařízení, mobilní telefony a síťová zařízení. Díky prvotřídním technologickým schopnostem a díky rozmístění poboček a zastoupení po celém světě je společnost ASUSTeK schopna poskytovat inovativní řešení spotřebitelům, firmám
i zákazníkům z řad originálních výrobců zařízení (OEM/ODM). Společnost je dlouhodobě jedničkou v oblasti základních desek a grafických karet pro počítače a patří mezi deset nejvýznamnějších světových výrobců notebooků, optických zařízení, širokopásmových modemů a celé řady dalších produktů.

 

V případě zájmu o další informace, prosím, kontaktujte:

 

Lenka Vokůrková                                              Jan Jirák                      

PRAM Consulting                   nebo                   ASUSTeK Computer Inc

lenka.vokurkova@pram.cz                                      jan_jirak@asus.com

 

 

Váš názor Další článek: Core 2 Extreme QX6700: dvakrát dvě jádra od Intelu

Témata článku: Notebooky, Lenka, Poprodejní služba, Lamborghini

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší