Asus NC1: Sluchátka s aktivním potlačením okolního hluku

Asus NC1: Sluchátka s aktivním potlačením okolního hluku

ASUS představil lehká skládací sluchátka NC1, která díky technologii ANC - active noise cancelling - poskytují až 87% potlačení okolního hluku. V dané kategorii jde o jednu z nejvyšších hodnot. Sluchátka jsou vyrobena z lehkých materiálů, váží pouze 130 g, lze je snadno přenášet a skladovat a disponují výdrží až 100 hodin na jednu AAA baterii. Sluchátka se začnou prodávat v červnu za doporučených 1770 Kč s DPH.

87% potlačení okolního hluku

Lidem, kteří si v letadle, cestou do práce či kdekoli jinde v hlučném prostředí chtějí vychutnat svoji oblíbenou hudbu nebo mluvené slovo, nabízejí sluchátka NC1 technologii ANC, která filtruje až 87 % okolního hluku. Tato technologie aktivně rozpoznává zvuky prostředí, například zvuk motoru nebo hluk vibrací železnice, a generuje inverzní zvukové vlny, jež tyto zvuky potlačují. Sluchátka NC1 produkují kvalitní zvuk zásluhou 40mm měničů se speciálně zvolenými neodymovými magnety, které se starají o věrnou reprodukci a dynamické podání basů.

Klepněte pro větší obrázek

Při zapnutém režimu potlačení okolního hluku vydrží sluchátka na jednu AAA baterii v provozu až 100 hodin. To postačí například na šest průměrných letů mezi New Yorkem a Hong Kongem. Uživatelé však mohou režim ANC vypnout a v tichých prostředích používat sluchátka NC1 i bez baterie.

Kompaktní, lehká a snadno přenosná

Sluchátka NC1 jsou vyrobena z lehkých materiálů a dají se složit do plochého tvaru, ve kterém je můžete snadno přenášet i v menších zavazadlech. Díky použití paměťové pěny pokryté jemnou kůží jsou sluchátka pohodlná i při delším používání – například při delších cestách jako jsou zaoceánské lety.


Technické parametry

Reproduktor

40 mm

Materiál reproduktoru

Neodymový magnet

Impedance

32 ohmů + 4 ohmy

Frekvenční odezva

16 Hz až 22 KHz

Výkon technologie ANC

Maximálně > 18 dB

Až 87% aktivní potlačení hluku

Citlivost

102 dB + 2 dB

Výdrž baterie

Až 100 hodin na jednu AAA baterii

Rozměry

175 mm × 135 mm × 28 mm

Hmotnost

130 g (bez pouzdra)

Témata článku: Hong Kong, Zvuková vibrace, Magnet, Sluchátko, Mluvené slovo, Impedance, Tichý provoz, Aaa, Skládací sluchátka, Kong, Tichý motor

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje