ASUS Lamborghini VX7 – spojení výkonných technologií a designu supersportů

ASUS Lamborghini VX7 – spojení výkonných technologií a designu supersportů

 ASUS uvedl na český trh notebook ASUS-Automobili Lamborghini VX7 inspirovaný designem legendárních italských supersportů Lamborghini Murciélago LP670-4 SuperVeloce. Model VX7 se vyrábí v tradičních barvách vozů Lamborghini, oranžové a černé. Pohání ho síla čtyřjádrového procesoru Intel Core i7 druhé generace, a je vůbec prvním notebookem na světě, který využívá samostatnou grafickou kartu NVIDIA GeForce GTX 460M podporovanou 3 GB grafické paměti. Doporučená cena modelu ASUS VX7 je 48 990 Kč s DPH.

Atraktivní design s býkem ve znaku

Značka Lamborghini symbolizuje maximální kvalitu, výkon, jedinečné tvary a luxus. Stejně je tomu i v případě notebooku ASUS-Automobili Lamborghini VX7, který kromě výrazného designu zaujme také provedením detailů. Četná designová vylepšení mají dvojí funkci - nejenže zlepšují výkon notebooku, ale zároveň vzdávají hold konstrukci a stylu vozů Lamborghini. Leskle černé provedení a elegantní linie VX7 připomínají kapotu vozu Lamborghini Murciélago, oranžové provedení se barevně inspiruje modelem Aventador, nástupcem Murciélaga. Při zapnutí dá o sobě notebook vědět zvukem vytočeného motoru. Zde ale podobnost zdaleka nekončí. Jedním z příkladů funkčního designu jsou chladicí otvory na zadním panelu počítače, jež odvádějí teplo a připomínají koncová světla a výfuky. Tlačítko zapínání vypadá jako klíček od zapalování, opěrky dlaní lemované kůží zase evokují kvalitní čalounění a volant supersportů Lamborghini.

Klepněte pro větší obrázek

Nabitý tím nejlepším

Jako jeden z nejvýkonnějších notebooků, které kdy společnost ASUS vyrobila, v sobě VX7 nezapře rodokmen vozů Automobili Lamborghini. Je vhodným zařízením pro hry, multimédia, on-line zábavu i práci. Jeho srdcem je čtyřjádrový procesor Intel Core i7 druhé generace s architekturou Sandy Bridge, která zajišťuje vysoký grafický výkon a multitasking. Bezproblémové přehrávání multimédií a hraní nejnovějších her umožní samostatná grafická karta NVIDIA GeForce GTX 460M GPU. Ta nabízí nativní podporu DirectX 11 a dosud nevídané 3 GB grafické paměti.

Mezi přednosti modelu VX7 patří také 15,6palcový Full HD displej s rozlišením 1920 x 1080 bodů. K ukládání dat slouží pevný disk s obří kapacitou 1,5 TB. V duchu výjimečně rychlých supersportů Lamborgini je notebook VX7 standardně vybaven rozhraním USB 3.0, jež zaručuje až desetkrát rychlejší přenos dat než USB 2.0.
 

Témata článku: Lamborghini, Obří motor, Multitasking, Druhá generace, Nativní přenos, Volanty, Designová linie, Hold

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje