ASUS All-New Eee PC pro zcela mobilní způsob zábavy na internetu

15. června 2007
Cowon iAudio 7: 60 hodin v jednom kuse
ASUS All-New Eee PC pro zcela mobilní způsob zábavy na internetu

Praha 13. června 2007 - ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, uvádí na trh revoluční Eee PC, kterým hodlá uspokojit stále rostoucí nároky a požadavky uživatelů na provoz mobilního internetu. Většina činností prováděných na přenosných počítačích mají k internetu totiž velmi úzký vztah. Nezávisle na tom, jedná-li se o kontrolu e-mailů, čtení zpráv, komunikaci s osobami nebo jednoduše využívání on-line prostoru, stalo se používání internetu neodmyslitelnou součástí denní činnosti na počítačích – a to jak pro práci, tak i pro zábavu.

Jedná se o novou skupinu výrobků PC, které se zaměřují na to, aby poskytly uživatelům co nejkompletnější aplikace internetu vycházející ze tří E: Easy to learn, work, play (snadné k naučení, provozování, hraní her); Excellent internet experience (jedinečné zážitky z internetu) and Excellent mobile computing experience (jedinečné zážitky z práce s mobilním počítačem).

Ke snadnému praktickému zacházení nabízí Eee PC dva režimy intuitivního uživatelského rozhraní: snadný režim a režim úplného stolního počítače. Tím jsou uspokojeni jak zkušení, tak i nezkušení uživatelé počítače. Eee PC je rovněž kompatibilní s Windows XP.

Zabudované propojení WLAN umožňuje uživatelům zůstat připojen k internetu kdykoliv a kdekoliv. S Eee PC tak mohou uživatelé například posílat fotografie, pracovat s e-maily, aniž by museli čekat na návrat domů, a to prostřednictvím několika málo kliknutí.

Počítač 7” Eee PC 701 váží pouhých nepatrných 0,89 kg, má velkou paměťovou kapacitu formou flash-disku a zabudovanou kompaktní mobilní a bezdrátovou webovou kameru. Ve srovnání s tradičními notebooky je Eee PC odolný vůči nárazům, a to díky speciálnímu pevnému provedení disku, jež vychází z vestavěné paměti typu Flash. To novému počítači přináší mimořádnou flexibilitu a uživatelům bezstarostné používání.

Témata článku: Notebooky, Tradiční režim, Zkušený uživatel, Asus Eee Pc, Vestavěná kamera, WLAN, Rostoucí skupina, Work

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje