ASUS a NVIDIA spojí síly na prvním notebookovém herním turnaji

Praha 4. července 2006 - ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel velmi výkonných notebooků, se spojí se společností NVIDIA pro hostování prvního notebookového herního turnaje v historii ESWC (Electronic Sports World Cup) na pařížském grand finále. World GameMaster Tournament (WGT), jedna z největších světových herních soutěží v roce 2006, rovněž doporučila notebooky ASUS a jejich vysoký grafický výkon pro mobilní 3D hraní.
ASUS a NVIDIA spojí síly na prvním notebookovém herním turnaji

Mohutný výpočetní výkon a technologie grafického zobrazení notebooků ASUS jsou dobře známé mezi hráči po celém světě. V poslední době se společnost ASUS objevila na největších světových turnajích v elektronických sportech, včetně již zmíněných WGT nebo ESWC. ESWC pořádá na pařížském grand finále turnaj ASUS Notebook Trophy.

 

Turnaj nové generace se koná v prostoru vyhrazeném jen pro notebooky. Zaregistrovat se
a soutěžit mohou všichni kvalifikovaní šampióni ESWC. ASUS Notebook Trophy 2006 se bude hrát ve velmi populárním módu hry Counter Strike, nazývaném Speed Strike, kde se hraje systémem jeden na jednoho. Vítěz získává hodnotné ceny a titul – Nejlepší hráč Counter Strike na světě!

Série ASUS A6Jm– oficiální herní notebook pro ESWC

Oficiálním herním notebookem turnaje ASUS Notebook Trophy bude model A6Jm. Disponuje 15,4" displejem, vycházející z nejnovější technologie Intel Centrino Duo Mobile, poskytuje zvýšený výpočetní výkon pro multitasking, delší výdrž baterie a také lepší správu napájení. Spolu s grafickým řešením NVIDIA GeForce Go7600 (512MB), přináší notebook ohromující realistický 3D výkon pro dokonalý herní prožitek. Díky zabudované webové kameře s vysokým rozlišením se mohou nyní spoluhráči vidět a komunikovat při hraní online!

 

Pro více informací navštivte prosím:

 

ASUS Notebook Trophy - oficiální stránky ESWC: http://www.esworldcup.com/2006/?act=specialops_asus

Oficiální stránky WGT:

http://www.worldgamemaster.org

 

Notebooky a další produkty značky ASUS:

www.asus.com nebo www.asus.cz

 

 

O společnosti ASUS

ASUSTeK Computer Inc. (TSE:2357) je přední dodavatel řešení pro počítače, komunikace
a spotřebitele. Jeho portfolio produktů obsahuje notebooky, základní desky, grafické karty, optické mechaniky, informační zařízení, stolní PC, servery, bezdrátová řešení, mobilní telefony a síťová zařízení. Se svojí prvotřídní výzkumnou a vývojovou základnou, kancelářemi
a pobočkami rozmístěnými ve všech koutech světa přináší ASUSTeK inovativní řešení spotřebitelům, podnikům a OEM/ODM zákazníkům. Společnost má dlouhodobě vedoucí postavení na trhu základních desek a grafických karet a patří do desítky celosvětově nejvýznamnějších hráčů v oblasti notebooků, optických mechanik, širokopásmových modemů a rozsáhlé palety dalších produktů.

 

V případě zájmu o další informace, prosím, kontaktujte:

 

Ondřej Vašulín                                                 Vladimír Marek             

PRAM Consulting                   nebo                  ASUSTeK Computer Inc

ondrej.vasulin@pram.cz                                   vladimir_marek@asus.com

Témata článku: Notebooky, Shape, Strike, Counter Strike, Counter

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje