ASRock Z87 Extreme9/ac dostává ocenění Tom’s Hardware

ASRock Z87 Extreme9/ac dostává ocenění Tom’s Hardware

Rok 2014 se teprve začíná, no magické desky ASRock už získávají jedno ocenění za druhým! Nejdřív dostala ASRock Z87E-ITX ocenění “Editor’s Choice” od TECHPOWERUP, následně barebone systém ASRock M8 ocenění “Editor’s Choice Silver Award” od AnandTech, který ho označili za alternativu pro Steam Box. Nyní ASRock Z87 Extreme9/ac svým neuvěřitelným výkonem poráží v testech Gigabyte Z87X-UD7 TH a MSI Z87 XPower a odnáší si “2014 Approved Award” od technologické autority Tom’s Hardware!

Klepněte pro větší obrázek

“Co vám dá ASRock’s Z87 Extreme9/ac za 45 dolarů navíc? Co takhle Thunderbolt, s přidaným čtyřproudým PCIe přepínačem pro on-board zařízení a modul 802.11ac,” napsal Thomas Soderstrom, editor Tom’s Hardware.

ASRock Z87 Extreme9/ac je nabitá nejmodernějšími technologiemi A-Style pro Intel 8 Sérii. Obsahuje Home Cloud pro vzdálený přístup kdykoliv a odkudkoliv, Purity Sound™ 115dB SNR pro zvuk prvotřídní kvality a 802.11ac WiFi, která podporuje bezdrátové připojení až do 867 Mbps. Dále jsou zde dva 4-kanálové Thunderbolt porty pro připojení až 12 Thunderbolt zařízení prostřednictvím daisy chain a také exkluzivní ASRock DP-In navržen pro přímé připojení ke grafické kartě prostřednictvím rozhraní Thunderbolt.

Robustní integrované komponenty, exkluzivní design, kreativní a praktické funkce dělají z desky ASRock Z87 Extreme9/ac model, který bude přesně vyhovovat vašim potřebám, pokud hledáte skutečně high end motherboard!

Více informací o produktu zde.
 

Témata článku: Board, Daisy, Dp, Home Design, Thomas, Nejmodernější hardware, Integrovaný editor

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?