Armáda Spojených států amerických ocenila Compaq

Armáda Spojených států amerických ocenila Compaq za technologickou podporu při záchranných a obnovovacích operacích
Armáda Spojených států amerických ocenila Compaq

HOUSTON, 31. května 2002 – Armáda Spojených států amerických (U.S. Army) ocenila společnost Compaq Computer, nyní součást nového HP (NYSE: HPQ), za podporu při záchranných a obnovovacích operacích, které následovaly po útocích ze dne 11. září 2001. Brigádní generál David Van Kleeck, asistent velitele 75. divize, předal během krátkého obřadu ocenění Michaelu Capellasovi, bývalému předsedovi představenstva a vrchnímu výkonnému řediteli společnosti Compaq, nyní prezidentovi nového HP.

 

Compaq poskytl Středisku správy informací (Information Management Center) a kanceláři zástupce náčelníka štábu, operací a plánování (Office of the Deputy Chief of Staff, Operations & Plans – ODCSOPS) Armády Spojených států amerických vybavení, poradenství a technickou podporu pro obnovení činnosti armády v Pentagonu.

 

Tým Compaqu pracoval 24 hodin denně na dodávkách, konfiguraci a instalaci serverů a systémů pro ukládání dat, aby obnovil elektronickou poštu a opravil stávající zálohovací systémy. Již po několika dnech došlo ke zprovoznění a opětovnému připojení důležitých armádních systémů. Během října nahradilo Středisko správy informací celou základnu serverů modely od společnosti Compaq.

 

 

# # #

Společnost HP je předním světovým dodavatelem výrobků, řešení a služeb pro jednotlivce a podniky. Široká nabídka společnosti zahrnuje IT infrastrukturu, osobní počítače a přístupová zařízení, globální služby, výrobky pro tisk a zobrazování. Dne 3. května 2002 se HP spojilo se společností Compaq Computer. Nová firma působí ve 160 zemích světa a za fiskální rok 2001 dosáhla celkového výnosu přibližně 81,7 miliardy dolarů. Další informace o společnosti HP a jejích výrobcích lze najít na adrese http://www.hp.com, nebo http://www.hp.cz.

 

Váš názor Další článek: Ovladače Detonator 5 v poslední fázi testování

Témata článku: Houston, Staff, Vana, Army, Záchranná operace, US Army, HP Compaq


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 21 stavebnic pro malé caparty i budoucí experty na A.I.

Jakub Čížek | 11

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 102

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

** Máme tu další českou phishingovou vlnu ** Podle průzkumů máme stále problém s kybernetickou gramotností ** Nebezpečím jsou děti, které opouštějí rodiče

Jakub Čížek | 37

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

** Rajče.net má odjakživa problémy s choulostivými fotkami dětí ** Student zlínské univerzity analyzoval jeho katalog ** Neuronová síť doposud prozkoumala 6 milionů snímků

Jakub Čížek | 73Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu