ARIES IT, spol. s r.o. novým partnerem I.F.T. PROGRES a.s.

Přerov, 31.1.2006 – společnost I.F.T. PROGRES a.s., výrobce komplexního informačního podnikového systému KARAT, rozšířila svoji distribuční partnerskou síť na Slovensku o společnost ARIES IT. Partnerská síť, kterou na Slovensku zastřešuje dceřiný subjekt společnosti KARAT Slovakia a.s., realizuje obchodní a analytickou činnost, implementační práce a servisní podporu klientů IS KARAT.
ARIES IT, spol. s r.o. novým partnerem I.F.T. PROGRES a.s.

Společnost ARIES IT, spol. s.r.o.má dlouhou tradici ve vývoji softwarových aplikací pro obchodní a distribuční společnosti v DOS prostředí. Masívní nástup Windows si také u klientů společnosti ARIES IT vyžádala potřebu nabídnout IS v prostředí  MS WINDOWS. Od počátku výběru nového řešení byl  důraz kladený na možnost vyššího stupně zákaznických úprav dodávaného řešení. Ve výběrovém řízení na „nový“ produkt – komplexní informační systém, zvítězil, po shlédnutí prezentací více IS (včetně zahraničních výrobců) IS KARAT od české společnosti I.F.T. PROGRES a.s..  Rozhodujícím faktorem pro výběr IS byla vysoká úroveň otevřenosti a tedy možnost přizpůsobit SW aplikaci konkrétním požadavkům klienta.

www.karatsoftware.comwww.karatsoftware.sk


O informačním systému KARAT
Informační systém KARAT je komplexní informační sytém využívající technologii Client/Server, určený pro řízení středních a velkých obchodních a výrobních organizací. Systém je vyvíjen s důrazem na otevřenost. Je portován na databázové stroje Sybase ASA, Sybase ASE a Microsoft SQL a pracuje pod operačními systémy Microsoft, LINUX a UNIX.

Témata článku: Microsoft, Windows, Aries, Karat, Dodávaná aplikace

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí