Apple zajišťuje na ZOH 2006 v Turíně podporu uživatelům systémů Mac

Praha – 17. února 2006 — Společnost Apple zajišťuje během Zimních olympijských her 2006 v Turíně komplexní technickou podporu a servis (24/7) uživatelům systémů Mac. Podpora je určena pro broadcastery, tedy televizní stanice, štáby, sportovní zpravodajství, atd., kteří jsou zaregistrováni na olympiádě, a používají pro svou práci systémy Apple.
Apple zajišťuje na ZOH 2006 v Turíně podporu uživatelům systémů Mac

V Turíně fungují po celou dobu konání olympijských her tzv. BIG GUYS, což jsou specializovaní inženýři společnosti Apple, kteří jsou vybaveni odpovídajícím zařízením a technikou. V případě, že se na straně broadcastera objeví jakýkoliv problém související s technologií Apple, jsou připraveni na místě okamžitě zasáhnout, poskytnout potřebnou „první“ pomoc či náhradní technologii, nebo software a problém vyřešit.

Společnost Apple ve druhé polovině sedmdesátých let minulého století odstartovala v podobě počítače Apple II revoluci osobních počítačů a tuto svoji inovátorskou pozici upevnila v první polovině osmdesátých let uvedením počítačů Macintosh. V současné době Apple posiluje své místo významného inovátora prostřednictvím mnoha cenami ověnčených stolních a přenosných počítačů, operačního systému Mac OS X, iLife a profesionálních kreativních aplikací. Apple rovněž rozdmýchal revoluci v oblasti digitální hudby prostřednictvím přenosných přehrávačů iPod a internetového obchodu iTunes.

Společnost Czech Data Systems značku Apple zastupuje v České republice od roku 1996. Je členem nadnárodního společenství MDS Group (www.mdsholdings.com) zastupujícího společnost Apple v řadě dalších zemí.

Témata článku: Software, Apple, Revoluce, První polovina, První hra, První Macintosh

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje