Apple pořádá seminář o podcastingu

Zpravodajství, žurnalistika, rozhlasové vysílání, zábava, reklama a vzdělávání, to všechno jsou oblasti, ve kterých se podcasting stává nezbytností
Apple pořádá seminář o podcastingu

Praha, 8. srpna 2006 – Společnost Czech Data Systems, Apple IMC, která je autorizovaným zástupcem společnosti Apple Computer pro Českou republiku, připravila na předposlední prázdninový týden seminář o podcastingu, který vám otevře nové obzory využití této atraktivní technologie šíření informací po internetu v oblasti zpravodajství a žurnalistiky, rozhlasového vysílání, zábavy, reklamy a vzdělávání. Seminář je pořádán zdarma.

 

Kdy: úterý 22.8.2006

Kde: Palace Cinemas Slovanský dům, sál č.9, Na Příkopě 22, Praha 1

Zahájení: 10:00

 

Pro koho je seminář určen?

Seminář je určen pro novináře, zástupce rozhlasových a televizních stanic, mediální experty, marketingové specialisty a pracovníky reklamních agentur, učitele a vzdělávací pracovníky.

Možnosti využití podcastingu jsou opravdu velmi široké a společnost Apple chce tímto seminářem přispět k dalšímu rozvoji podcastingu v ČR. Nyní máte tu nejlepší příležitost se
s nimi seznámit.

 

Co bude náplní semináře?

Na semináři se  dozvíte, co je to vlastně podcasting, jak vznikl, jaké formy podcastingu a v jakých oblastech se v současné době používají jak ve světě tak u nás. Ukážeme vám, jak vytvořit vlastní podcast a video cast. Přednášející se s vámi podělí o vlastní zkušenosti s podcastingem a také s tím, jaký je zájem o podcasting ze strany  uživatelů - čtenářů a posluchačů. Dozvíte se dále např. jak použít podcasting jako nový reklamní kanál nebo co všechno může podcasting nabídnout studentům a profesorům při studiu a výuce. Všechny prezentace budou doprovázeny konkrétními ukázkami a demonstracemi.     

 

Přednášející:

 

Miloš Čermák - novinář a mediální expert, týdeník Respekt

Petr Němeček - product marketing manager Apple IMC

Adam Javůrek – vedoucí internetových projektů týdeníku Respekt

Jiří Malina – technologie, Český rozhlas Online

Richard Klatovský - manažer vztahů s veřejností Evropa 2

Daniel Nohel - MindShare

 

Máte-li zájem o účast na tomto semináři, vyplňte následující registrační formulář. Kapacita prezentace je omezená! Před konáním akce obdržíte e-mail s podrobnějšími informacemi ohledně programu celé akce.

www.apple.cz

Společnost Apple ve druhé polovině sedmdesátých let minulého století odstartovala
v podobě počítače Apple II revoluci osobních počítačů a tuto svoji inovátorskou pozici upevnila v první polovině osmdesátých let uvedením počítačů Macintosh.
V současné době Apple posiluje své místo významného inovátora prostřednictvím mnoha cenami ověnčených stolních a přenosných počítačů, operačního systému Mac OS X, iLife a profesionálních kreativních aplikací. Apple rovněž rozdmýchal revoluci v oblasti digitální hudby prostřednictvím přenosných přehrávačů iPod a internetového obchodu iTunes.

Témata článku: Apple, Cinemas, Cast

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje