Apple otevře největší autorizovaný obchod Apple Premium Reseller iStyle v České republice

Praha – 15. listopadu 2006 — Společnost iStyle, která je významným prodejcem společnosti Apple v ČR, otevře ve středu 22. listopadu 2006 v Praze v ulici Revoluční 3 (vedle obchodního domu Kotva) od 14:30 hodin největší obchod Apple Premium Reseller iStyle v České republice. Apple iStyle Praha se stane vůbec největším autorizovaným obchodem, který bude nabízet kompletní portfolio produktů značky Apple na českém trhu. Mediálním partnerem otevření nového obchodu je Radio 1 (91,9 FM).
Apple otevře největší autorizovaný obchod Apple Premium Reseller iStyle v České republice

Pro prvních 1000 zákazníků je připravena sleva 1.500 Kč na stříbrný iPod nano 2GB

 

Slavnostního otevření obchodu se jako patron zúčastní hudebník, skladatel a vůdčí osobnost skupiny The Ectasy of St. Teresa Jan P. Muchow a oficiálně zde bude představen nejmenší digitální hudební přehrávač na světě iPod shuffle. Pro prvních tisíc zákazníků nového obchodu je připravena lákavá nabídka v podobě slevy 1.500,- Kč na stříbrný iPod nano s kapacitou 2GB (až 500 písniček). Na přilehlém venkovním prostranství budou mít zákazníci navíc i možnost vyzkoušet propojení iPodu s audio systémem vozu Škoda Roomster.

 

Jason King, obchodní ředitel společnosti Czech Data Systems s.r.o., která v České republice zastupuje značku Apple, k otevření nového obchodu říká: „Apple iStyle Praha se stane největším obchodem s produkty značky Apple v České republice. Na ploše více než 160 m2 nabídne zákazníkům možnost detailně si vyzkoušet a prohlédnout kompletní portfolio našich produktů a seznámit se s tím, co značka Apple nabízí, čím se odlišuje od konkurence a co ji dělá jedinečnou. Jsem přesvědčen, že naši zákazníci tento atraktivní koncept prodeje ocení a že nový obchod Apple iStyle Praha bude úspěšný.“

 

Vít Goluch, store manager obchodu Apple iStyle Praha dodává: „Vedle špičkového a funkčního designu interiéru a vybavení nového obchodu, který je u značky Apple už tradicí, poskytneme zákazníkům kompletní prodejní služby od nabídky individuálního řešení a doporučení vhodného produktu, možnosti testování a vyzkoušení, přeš školení a odborné konzultace, až po servis. Hlavní prodejní místnost nového obchodu je dále funkčně rozčleněna na sekce dle jednotlivých řešení produktů Apple. Oddělená tréninková místnost je vybavena plátnem a projektorem a mobilním nábytkem a bude sloužit k pravidelným školením a seminářům. Poslední částí nového obchodu bude servisní místnost, která se nachází v zadní části obchodu a bude zajišťovat příjem, opravy a výdej produktů přímo v obchodě.“

 

Specializované obchody Apple již fungují v řadě nejvýznamnějších evropských měst. První Apple Center v České republice bylo otevřeno v loňském roce v Praze na Andělu. V dubnu tohoto roku se síť specializovaných prodejen s Apple produkty v metropoli rozšířila o nový obchod Apple, který byl otevřen v prostorách Bontonlandu na Václavském náměstí a od října funguje v Brně Apple Premium Reseller iStyle, který je prvním obchodem svého druhu na Moravě.

 

Apple Premium Reseller je koncept obchodů Apple, které provozuje třetí strana a postupně nahrazuje stávající obchody Apple Center. Do budoucna budou fungovat pouze tři typy obchodů autorizovaných společností Apple. Obchody, které přímo provozuje Apple Computer, nadále ponesou název „Apple Store“. Obchody provozované třetí stranou, zpravidla některým z největších dealerů na daném území, ve vlastním kamenném obchodě designovaném společností Apple budou fungovat pod názvem „Apple Premium Reseller“. Ostatní autorizované obchody se nadále jmenují „Apple Authorised Reseller“.

 

iStyle je nezávislá obchodní skupina, která otevírá obchody Apple iStyle na území střední a východní Evropy na úrovni frančízy a přímého obchodu. Již otevřené obchody Apple iStyle najdete na Slovensku nebo v Maďarsku.

 

Společnost Apple ve druhé polovině sedmdesátých let minulého století odstartovala
v podobě počítače Apple II revoluci osobních počítačů a tuto svoji inovátorskou pozici upevnila v první polovině osmdesátých let uvedením počítačů Macintosh.
V současné době Apple posiluje své místo významného inovátora prostřednictvím mnoha cenami ověnčených stolních a přenosných počítačů, operačního systému Mac OS X, iLife a profesionálních kreativních aplikací. Apple rovněž rozdmýchal revoluci v oblasti digitální hudby prostřednictvím přenosných přehrávačů iPod a internetového obchodu iTunes.

 

Společnost CZECH DATA SYSTEMS značku Apple zastupuje v České republice od roku 1996. Je členem nadnárodního společenství MDS Group (www.mdsholdings.com) zastupujícího společnost Apple v řadě dalších zemí.

 

Pro další tiskové informace kontaktujte:

 

Hana Sobková                                                       Ondřej Hampl

Marketing Communication Manager                     Senior Account Manager

CZECH DATA SYSTEMS, Apple IMC                         Mmd Public Relations Czech Republic

Sokolovská 352/215, 190 00 Praha 9                   Nitranská 6, 101 00 Praha 10

T: +420 284 000 711                                             T: +420 224 251 555                 

F: +420 284 000 766                                             F: +420 224 254 364     

sobkova@apple.cz                                               hampl@mmd.cz

Váš názor Další článek: Připojte se! Nepřipojím! Start projektu „Připojte se“ a první rozpaky

Témata článku: Apple, Tréninkové centrum, První vůz, iPod Shuffle, FR, iStyle, Patron, Apple iPod Shuffle, Specializovaný projektor, Jason, iPod Nano, King


Určitě si přečtěte

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

** Koronavirus donutil mnohé zaměstnance pracovat z domova ** V souvislosti s tím vzrostla poptávka po webových kamerách ** Webkameru ale nemusíte kupovat – stačí mobil a aplikace!

Karel Kilián | 13

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 21 grafických karet

AMD poráží Intel už i v notebooku

Jak vytvořit 3D fotky v mobilu

Nejlepší fotoaparáty do 30 000 Kč