Apple hlásí 1,5 miliardy stažených aplikací

Apple hlásí 1,5 miliardy stažených aplikací

Společnost Apple včera oznámila 1,5 miliardy stažených aplikací za jeden rok od spuštění. App Store roste stálým tempem. Je největším portálem, který distribuuje aplikace (v současné době jich nabízí více než 65000). Aplikace vytváří více než 100000 vývojářů z iPhone Developer Programu.

„App Store je co se týká rozsahu a kvality doposud nevídaný projekt“, řekl Steve Jobs, CEO společnosti Apple. „S miliardou a půl stažených aplikací bude pro konkurenci velmi těžké s námi držet krok“.

App Store, který způsobil revoluci v prodeji aplikací přes internet, nabízí v současnosti již více než 65000 aplikací dostupných v 77 zemích světa a propojuje desítky milionů iPhonů a iPodů touch s vývojáři. App Store spolupracuje s iPodem touch a iPhonem, včetně nového iPhone 3GS, nejrychlejšího a nejvybavenějšího iPhone všech dob. Společnost Apple již prodala přes 40 milionů těchto zařízení provozujících aplikace z App Store.

Témata článku: Touch, iPhone 3Gs, Apple iPhone, iPhone 6, iPhone 7, Store, iPod Touch, iPhone 5, Tempo, iPhone 4, Největší revoluce, Revoluce, Apple iPod Touch, Apple iPod, Tempus, Apple Store

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje