Apple hlásí 1,5 miliardy stažených aplikací

Apple hlásí 1,5 miliardy stažených aplikací

Společnost Apple včera oznámila 1,5 miliardy stažených aplikací za jeden rok od spuštění. App Store roste stálým tempem. Je největším portálem, který distribuuje aplikace (v současné době jich nabízí více než 65000). Aplikace vytváří více než 100000 vývojářů z iPhone Developer Programu.

„App Store je co se týká rozsahu a kvality doposud nevídaný projekt“, řekl Steve Jobs, CEO společnosti Apple. „S miliardou a půl stažených aplikací bude pro konkurenci velmi těžké s námi držet krok“.

App Store, který způsobil revoluci v prodeji aplikací přes internet, nabízí v současnosti již více než 65000 aplikací dostupných v 77 zemích světa a propojuje desítky milionů iPhonů a iPodů touch s vývojáři. App Store spolupracuje s iPodem touch a iPhonem, včetně nového iPhone 3GS, nejrychlejšího a nejvybavenějšího iPhone všech dob. Společnost Apple již prodala přes 40 milionů těchto zařízení provozujících aplikace z App Store.

Témata článku: iPhone 4, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Store, Apple Iphone, Apple Store, Touch, Apple iPod, Apple iPod Touch, iPod Touch, iPhone 3Gs, Tempo, Tempus

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky