Aplikační server SilverStream plně podporuje webové služby

5. října 2001
Příjmy AMD o 22 procent nižší
SilverStream Aplikační Server 3.7.3 nabízí vysoce výkonný Web Services engine a nástroje usnadňující vývoj J2EE a Web Services aplikací
Aplikační server SilverStream plně podporuje webové služby

Billerica, Mass., 1. října 2001 -- Společnost SilverStream Software, Inc. (Nasdaq: SSSW) oznámila, že SilverStream Aplikační Server 3.7.3 nabízí plnou podporu webových služeb (Web Services), včetně rozsáhlé podpory XML, SOAP, WSDL a UDDI. SilverStream Applikační Server, vedoucí komplexní J2EE platforma pro tvorbu podnikových webových aplikací, nyní zahrnuje SilverStream eXtend™ Workbench usnadňující vývoj J2EE a Web Services aplikací a jBroker® Web – vysoce výkonný Web Services engine.

SilverStream Aplikační Server 3.7.3 nabízí vývojářům inovační nástroje urychlující zavedení Web Services technologií a usnadňující vývoj J2EE aplikací. SilverStream eXtend Workbench nabízí výraznou přidanou hodnotu co se týče tvorby J2EE komponent a webových služeb pomocí wizardů, vizuálních designerů, projekty založené na J2EE archivech a deployment jediným kliknutím. jBroker Web poskytuje vysoce výkonný, standardům vyhovující runtime založený na webových službách. SilverStream Application Server také zahrnuje celou řadu vylepšení dynamického a rychlého vývoje a implementace aplikací.

Na aplikačním serveru SilverStream je postaveno mnoho rozsáhlých, strategicky důležitých webových stránek. My dodržujeme náš závazek poskytovat zákazníkům špičkový J2EE server,” řekl David Litwack, prezident a CEO společnosti SilverStream Software. „Toto oznámení také podtrhuje náš závazek poskytovat otevřené produkty 100 % založené na standardech, které neomezují zákazníky na proprietární technologie."

SilverStream Application Server (http://www.silverstream.com/appserver) je základem pro SilverStream eXtend a nabízí výkonnou, otevřenou platformu pro efektivní tvorbu, implementaci a správu provozně kritických eBusiness aplikací. SilverStream eXtend umožňuje organizacím využít jejich stávající systémy a rychle dodat business aplikace každému uživateli na jakékoliv zařízení nebo platformu. SilverStream eXtend, který využívá to nejlepší z Javy, XML a webových služeb, je první komplexní integrované prostředí, které usnadňuje vývoj a zavedení složitých webových aplikací.

Společnost SilverStream je prvním dodavatelem, který využil možnosti J2EE a vytvořil sadu kompatibilních na platformách nezávislých produktů pro tvorbu portálů a integraci založenou na XML. SilverStream eXtend Workbench i jBroker Web plně vyhovují standardům a podporují všechny známé J2EE aplikační servery včetně aplikačního serveru SilverStream, IBM WebSphere, BEA WebLogic, Oracle9iAS, Apache Tomcat a dalších.

SilverStream eXtend Workbench nabízí snadno použitelné nástroje a wizardy usnadňující a urychlující vývoj J2EE a Web Services aplikací. Je možné jej provozovat na předních J2EE aplikačních serverech, včetně aplikačního serveru SilverStream. jBroker Web je hlavní Web Services implementace pro SilverStream eXtend a je taktéž možné jej provozovat na předních J2EE aplikačních serverech. SilverStream eXtend Workbench i jBroker Web jsou k dispozici také samostatně. Další informace nejdete na http://extend.silverstream.com.

Dostupnost
Web Services verze aplikačního serveru SilverStream s nástrojem jBroker Web a SilverStream eXtend Workbench je v současné době plně k dispozici.

 

O společnosti SilverStream Software, Inc.
SilverStream Software, Inc. (Nasdaq: SSSW) dodává software a služby, které firmám z žebříčku Global 2000 umožňují rychlé zavedení podnikových eBusiness řešení. Řešení založená na platformě SilverStream využívají standardy jako Java a XML, které umožňují sjednotit všechny příslušné informace a služby pro zákazníky, partnery a zaměstnance, a přitom využít předchozí investice do technologií. Společnost SilverStream byla založena v roce 1996. V současné době zaměstnává stovky odborníků po celém světě. Řešení SilverStream pomáhají mnoha známým společnostem a organizacím jako je např. ADC Telecommunications, Amerisure Insurance, Home Depot, Chicago Stock Exchange, Samsung Electronics, Sears, Qwest Communications nebo US Cellular. Další informace o společnosti SilverStream najdete na adrese www.silverstream.cz, anebo www.silverstream.com.

 

 

# # #

 

SilverStream je registrovaná ochranná značka společnosti SilverStream Software, Inc. Všechny ostatní ochranné značky nebo registrované ochranné značky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

Váš názor Další článek: Příjmy AMD o 22 procent nižší

Témata článku: Web, Java Runtime, Wizard, Soap, Depot, Office Depot, Cellular


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 92

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

** Je to velké jako Raspberry Pi ** Ale je to až o několik řádů rychlejší ** Dorazil nám exotický Google Coral s akcelerátorem Edge TPU

Jakub Čížek | 18

20 tipů a triků pro Gmail: Užitečné maličkosti, které zefektivní práci s e-maily

20 tipů a triků pro Gmail: Užitečné maličkosti, které zefektivní práci s e-maily

** V Gmailu je řada užitečných funkcí, které možná všechny neznáte ** Odeslání mailu můžete například pozdržet či naplánovat na později ** Nad Gmailem můžete mít s několika triky daleko lepší kontrolu

Karel Kilián | 25

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

Jan Láska, Vladislav Kluska | 27


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky