APLIKACE SYMANTEC ANTIVIRUS CORPORATE EDITION 10.0 A BRIGHTMAIL ANTISPAM ZAŘAZENY MEZI FINALISTY PRO UDÍLENÍ CEN SC MAGAZINE AWARDS 2006

CUPERTINO, Kalifornie – 5. ledna 2005 – Společnost Symantec Corp. (NASDAQ: SYMC) dnes oznámila, že aplikace Symantec AntiVirus Corporate Edition 10.0 a Symantec Brightmail AntiSpam byly vybrány mezi finalisty pro udílení cen 2006 SC Magazine Awards. Tento rok obdržel časopis SC Magazine více než 1 300 nominací produktů a služeb od více než 330 globálních společností, které se ucházejí o toto ocenění. Jedná se o rekordní počet v historii časopisu. Aplikace Symantec AntiVirus Corporate Edition 10.0 byla zařazena mezi finalisty ucházející se o cenu Reader Trust Technology Award v kategorii „Best Anti-Virus“ a aplikace Symantec Brightmail AntiSpam byla zařazena mezi finalisty v kategorii „Best Anti-Spam“.
APLIKACE SYMANTEC ANTIVIRUS CORPORATE EDITION 10.0 A BRIGHTMAIL ANTISPAM ZAŘAZENY MEZI FINALISTY PRO UDÍLENÍ CEN SC MAGAZINE AWARDS 2006

Ceny SC Magazine Awards, jejichž cílem je upozornit na špičkové produkty v oboru zabezpečení, ukazují, jak důležitou roli při utváření tohoto odvětví hrají profesionálové z oboru zabezpečení informací. Ceny jsou udíleny při slavnostním vyhlášení, které se bude konat 14. února 2006 v hotelu Fairmont v San Jose v Kalifornii.

„Ocenění, které se dostalo společnosti Symantec zařazením mezi finalisty v kategorii produktů ‘Best Anti-Virus’ a ‘Best Anti-Spam’, prokazuje naše odhodlání poskytovat nejlepší řešení a služby zabezpečení,“ řekl Enrique Salem, senior vice president of Security Products and Solutions, společnost Symantec Corp. „Vedoucí postavení společnosti Symantec při ochraně více než 110 milionů stolních a klientských systémů spolu s podporou přední světové organizace v oblasti výzkumu a reakce na incidenty nám dává jedinečné předpoklady k udržení náskoku před neustále s měnícími hrozbami.“

Ve skupině„Best Anti-Malware Solutions“, která je definovaná jako produkty nebo služby, které chrání podnikové sítě před určitými hrozbami nebo před širší řadou škodlivého kódu, byla aplikace Symantec AntiVirus Corporate Edition 10.0 zařazena mezi finalisty v kategorii „Best Anti-Virus“. Cena „Best Anti-Virus“ je oceněním nejen dodavatelů nabízejících nejlepší ochranu před viry, ale také nejlepší správy a podpory produktu. Aplikace Symantec AntiVirus Corporate Edition 10.0, jako celosvětově nejuznávanější podnikové antivirové řešení, poskytuje automatickou ochranu a odezvu vůči spywaru, virům a červům. Škálovatelné schopnosti centralizované správy a odezvy maximalizují dobu provozuschopnosti a minimalizují náklady, přičemž zákazníkům dávají nejvyšší stupeň ochrany a kontroly nad stolními počítači a síťovými servery.

Aplikace Symantec Brightmail AntiSpam byla zařazena mezi finalisty v kategorii „Best Anti-Spam“ ve skupině „Best Content Security Solution“, která je definovaná jako řešení zabezpečení, která chrání sítě před nebezpečným, nevhodným a neproduktivním obsahem šířeným prostřednictvím Internetu. Cena „Best Anti-Spam“ je oceněním pro organizace, které otevírají vrátka novým technologiím pro boj s nevyžádanou poštou. V aplikaci Symantec Brightmail AntiSpam se spojuje účinné blokování nevyžádané pošty s vysokou přesností, která zabraňuje chybnému vyhodnocení nevyžádané pošty. Tato ochrana chrání před útoky nevyžádané pošty v reálném čase a také proaktivně identifikuje nově rozesílanou nevyžádanou poštu.

SC Magazine Awards 2006
Ceny SC Magazine Awards, s více než 1 300 nominacemi produktů a služeb od více než 330 globálních společností, které se ucházejí o toto ocenění, jsou předním světovým programem udílení cen v oboru zabezpečení informací. Jsou udílena ocenění Reader Trust Technology Awards a Professional Awards. Ceny SC Magazine Awards jsou udělovány v řadě různých kategorií jako ocenění technické dokonalosti a profesionálního počinu. Jedná se o skutečně jedinečný program, jehož cílem je upozornit na špičkové produkty v oboru a vyzdvihnout profesionály, kteří je vytvořili a zavedli do užívání. Ceny jsou udíleny při slavnostním vyhlášení, které se bude konat 14. února 2006 v hotelu Fairmont v San Jose v Kalifornii.

O společnosti Symantec
Společnost Symantec je světová jednička v poskytování řešení, která pomáhají jednotlivcům a podnikům zajistit bezpečnost, dostupnost a integritu informací. Společnost Symantec má ředitelství ve městě Cupertino v Kalifornii a pobočky ve více než 40 zemích. Další informace jsou k dispozici na adrese www.symantec.cz.

Váš názor | Poslední verze iTunes vyvolala kritiku za "špehování"

Témata článku: Bezpečnost, Antivirus, Nejlepší antivirus, Nejlepší reakce, Enrique, Kalifornie, Best, Nejlepší síť, Obor, Nejlepší řešení

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší