Aplikace Siebel společnosti Oracle se v analytické zprávě o vertikálních trzích umístily na prvních příčkách

25. listopadu 2006
Na téma: osobní plánování
REDWOOD SHORES, Kalifornie, 24. listopadu 2006 – Z nedávné studie IDC nazvané Americas Customer Relationship Management Software 2005 Vendor Shares: Top 10 Vendors by Vertical Market vyplývá, že aplikace Siebel CRM společnosti Oracle mají z hlediska tržeb prvenství v odvětví finančních služeb, ve zdravotnictví, ve výrobě, v maloobchodě a v odvětví technických služeb.
Aplikace Siebel společnosti Oracle se v analytické zprávě o vertikálních trzích umístily na prvních příčkách

Agentura IDC při určování tržních pozic dodavatelů softwaru CRM vycházela z vertikální segmentace tržeb za rok 2005. Siebel, jehož tržby jsou pro účely porovnání prezentovány odděleně od výsledků Oracle, jednoznačně dominuje trhu. Podle studie společnost IDC v příštích pěti letech očekává největší růst systémů CRM v odvětvích výroby, komunikací a médií a také zdravotnictví. Poptávka po systémech pro řízení vztahů se zákazníky v těchto branžích poroste ročně o 8,1 procenta, 8 procent a 7,2 procenta.


 „Siebel si udržuje největší podíl na tržbách v pěti z osmi vertikálních odvětví, na která jsme se ve zprávě zaměřili,“ řekla analytička IDC Mary Wardley. „I když jsou Oracle a Siebel v této studii prezentovány odděleně, akvizice Siebelu společností Oracle zvyšuje její relativní sílu v každém z odvětví, kde má prvenství.“ 

O společnosti Oracle
Společnost Oracle (NASDAQ: ORCL) je největší světový dodavatel databázových produktů a přední výrobce podnikového softwaru. Další informace o společnosti Oracle jsou k dispozici na webových stránkách www.oracle.com/cz.


###

Ochranné známky
Oracle, JD Edwards, PeopleSoft a Siebel jsou registrované ochranné známky společnosti Oracle Corporation nebo jejích dceřiných společností. Ostatní názvy mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.

 

Kontakty: Hany Farghali                                                        Jana Vávrová

     Oracle Czech, s.r.o.                                                Virklis Agency

     +420 221 438 311                                                   +420 241 742 675

     hany.farghali@oracle.com                                      jana.vavrova@virklis.cz

Váš názor Další článek: Na téma: osobní plánování

Témata článku: Software, Edwards

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší