APC představila novou UPS Back-UPS HS 500VA pro domácí i firemní sítě

PRAHA – 1. červen 2005 – Společnost APC představuje revoluční produkt pro zálohování aktivních prvků malých podnikových nebo domácích sítí. Díky schopnosti vzdálené správy a ovládání zálohovaných zásuvek i na dálku přes webové rozhraní již nebudete mít problém s dostupností vzdálených zařízení. Back-UPS HS s výkonem 500VA je záložním zdrojem a přepěťovou ochranou zároveň. Slouží pro zálohování hubů, switchů, routerů, VoIP telefonů, malých ústředen a současně chrání před přepěťovými rázy strukturovanou kabeláž, telefon, fax, xDSL, ISDN i připojení přes koaxiální kabel - kabelovou televizi, nebo satelit.

Vlastnosti a výhody:

· 4 zálohované a přepěťově chráněné výstupy – 3 skupiny vzdáleně vypínatelné/zapínatelné přes síť nebo internet, až 51 minut zálohy
· přepěťová ochrana (600 Joulů): RJ-11 (tel/modem/fax), RJ-45 10/100BaseT Ethernet, Coax (TV/video/cable modem)
· webové rozhraní pro vzdálenou komunikaci přes TCP/IP
· hot-swap baterie – uživatelsky vyměnitelná baterie za provozu
· automatický self-test
· schopnost studeného startu
· LED stavová indikace
· zvukové alarmy
· správa kabeláže
· možnost montáže na zeď, na poličku racku - výška 2U, nebo na stůl
· Software: Back-UPS HS
· Management Tool, můžete jím spravovat až 5 kusů Back-UPS HS

„Se stále častějším užíváním síťových produktů a jejich konvergencí v moderních domácnostech, roste poptávka nejen po ochraně těchto systémů před poruchami napájení, ale také po prostředcích díky nimž je možné sledovat tyto systémy před, během i po přerušení napájení,“ řekl Joe Loberti, generální manažer skupiny Consumer Network Solutions společnosti APC. „Produkt Back-UPS HS 500 od společnosti APC tedy nejen zajišťuje velmi kvalitní ochranu napájení domácí sítě, ale také dovoluje účinně sledovat přístroje na dálku. Uživatel si tak může prostřednictvím internetu zvolit kritické aplikace, které chce chránit pomocí záložní baterie.

O společnosti American Power Conversion:
Společnost APC (Nasdaq:APCC) byla založena v roce 1981 a je největším poskytovatelem globálních, koncových řešení dostupnosti infrastruktury. Komplexní nabídka APC produktů a služeb, která je navržena pro domácí i průmyslová prostředí, zkvalitňuje dostupnost, ovladatelnost a výkon citlivých elektronických, síťových, komunikačních a průmyslových zařízení všech velikostí. Společnost APC, které má svou centrálu ve West Kingston, Rhode Island v USA, oznámila za rok 2004 tržby ve výši 1,7 miliardy USD a je zařazena v žebříčcích Fortune 1000, Nasdaq 100 a S&P 500.

Váš názor Další článek: IBM představí architekturu procesoru Cell

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,