APC představila novou UPS Back-UPS HS 500VA pro domácí i firemní sítě

PRAHA – 1. červen 2005 – Společnost APC představuje revoluční produkt pro zálohování aktivních prvků malých podnikových nebo domácích sítí. Díky schopnosti vzdálené správy a ovládání zálohovaných zásuvek i na dálku přes webové rozhraní již nebudete mít problém s dostupností vzdálených zařízení. Back-UPS HS s výkonem 500VA je záložním zdrojem a přepěťovou ochranou zároveň. Slouží pro zálohování hubů, switchů, routerů, VoIP telefonů, malých ústředen a současně chrání před přepěťovými rázy strukturovanou kabeláž, telefon, fax, xDSL, ISDN i připojení přes koaxiální kabel - kabelovou televizi, nebo satelit.
APC představila novou UPS Back-UPS HS 500VA pro domácí i firemní sítě

Vlastnosti a výhody:

· 4 zálohované a přepěťově chráněné výstupy – 3 skupiny vzdáleně vypínatelné/zapínatelné přes síť nebo internet, až 51 minut zálohy
· přepěťová ochrana (600 Joulů): RJ-11 (tel/modem/fax), RJ-45 10/100BaseT Ethernet, Coax (TV/video/cable modem)
· webové rozhraní pro vzdálenou komunikaci přes TCP/IP
· hot-swap baterie – uživatelsky vyměnitelná baterie za provozu
· automatický self-test
· schopnost studeného startu
· LED stavová indikace
· zvukové alarmy
· správa kabeláže
· možnost montáže na zeď, na poličku racku - výška 2U, nebo na stůl
· Software: Back-UPS HS
· Management Tool, můžete jím spravovat až 5 kusů Back-UPS HS

„Se stále častějším užíváním síťových produktů a jejich konvergencí v moderních domácnostech, roste poptávka nejen po ochraně těchto systémů před poruchami napájení, ale také po prostředcích díky nimž je možné sledovat tyto systémy před, během i po přerušení napájení,“ řekl Joe Loberti, generální manažer skupiny Consumer Network Solutions společnosti APC. „Produkt Back-UPS HS 500 od společnosti APC tedy nejen zajišťuje velmi kvalitní ochranu napájení domácí sítě, ale také dovoluje účinně sledovat přístroje na dálku. Uživatel si tak může prostřednictvím internetu zvolit kritické aplikace, které chce chránit pomocí záložní baterie.

O společnosti American Power Conversion:
Společnost APC (Nasdaq:APCC) byla založena v roce 1981 a je největším poskytovatelem globálních, koncových řešení dostupnosti infrastruktury. Komplexní nabídka APC produktů a služeb, která je navržena pro domácí i průmyslová prostředí, zkvalitňuje dostupnost, ovladatelnost a výkon citlivých elektronických, síťových, komunikačních a průmyslových zařízení všech velikostí. Společnost APC, které má svou centrálu ve West Kingston, Rhode Island v USA, oznámila za rok 2004 tržby ve výši 1,7 miliardy USD a je zařazena v žebříčcích Fortune 1000, Nasdaq 100 a S&P 500.

Váš názor Další článek: IBM představí architekturu procesoru Cell

Témata článku: Video, Internet, Joule, Porucha, Cable, Alarm, Kabeláž, Swap, UPS, Přepěťové ochrany, Nasdaq, Island, West, Network Solutions, Self, UPS apc, Vyměnitelná baterie, LED TV


Určitě si přečtěte

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 103

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky