AOC uvádí 27palcový monitor myPlay s připojením MHL

AOC uvádí 27palcový monitor myPlay s připojením MHL

Společnost AOC představila nový monitor myPlay s funkcí MHL, kterou ocení miliony uživatelů operačního systému Android. Díky připojení MHL (Mobile High-Definition Link) vyrostou všechna videa a hry z mobilních zařízení se systémem Android do velkých rozměrů. Monitor myPlay i2757Fm zobrazuje vybraný obsah ze smartphonů a tabletů na svém prvotřídním 27palcovém (68,6 cm) IPS panelu ve Full HD rozlišení. Výhodou tohoto řešení je i dobíjení mobilního zařízení po celou dobu spojení s monitorem.

Domácí zábava s Androidem

MHL umožňuje přímé spojení mezi smartphonem nebo tabletem a monitorem myPlay. Přenáší video ve vysokém rozlišení (1080p) a digitální audio signál přes micro-USB/HDMI kabel. Doma si tak uživatel může zvětšit jakýkoli obsah zobrazený na displeji mobilního zařízení, například webové stránky, videa a hudební klipy na YouTube, kolekce fotografií anebo dokumenty. Navíc schopnost dobíjet připojené mobilní zařízení ocení hlavně uživatelé, kteří svůj telefon anebo tablet využívají jako herní zařízení. A pro maximální pohodlí je možné připojené mobilní zařízení ovládat dálkovým ovladačem.

Praktické využití v kanceláři

Monitor myPlay využijete také při práci v kanceláři. V malých zasedacích místnostech nebo při rychlých prezentacích představuje monitor myPlay ideální řešení. Kromě videí a fotografií lze na něm zobrazit veškerý obsah mobilního zařízení, tedy kalendář, PDF soubory, prezentace v PowerPointu a další kancelářské soubory, které má uživatel uložené přímo v paměti mobilního zařízení.


Chytré vyučování

Nový displej i2757Fm lze skvěle využít také ve školství. Učitelé mohou svoje připravené prezentace, instrukce či jiné materiály přehrát celé třídě přímo ze svých tabletů.

Klepněte pro větší obrázek

IPS technologie

MyPlay využívá moderní IPS panel, díky kterému se může chlubit velkými pozorovacími úhly (více než 178° vert./horiz.) a věrným podáním barev. Díky nejnovějšímu LED podsvícení, jasu 250 cd/m2 a skvělému kontrastu 1000:1 v kombinaci s rychlou odezvou 5 ms nabízí model i2757Fm skutečně skvělý zážitek ze sledování.

Tenké provedení a jedinečné vlastnosti

K monitoru myPlay lze samozřejmě připojit i počítače nebo herní konzole. Monitor je vybaven analogovým D-SUB portem a dvěma digitálními HDMI vstupy. Navíc se může pyšnit softwarem Screen+, s jehož pomocí lze rozdělit plochu až na čtyři samostatné panely, nebo funkcí i-Menu, s jejíž pomocí lze provést veškerá nastavení jednoduše pomocí myši. Monitor má též zabudované reproduktory a pro připojení externího disku nebo nespočetného množství jiných zařízení USB port. Díky svému stylovému provedení se neztratí na žádném pracovním stole.

Silný výkon, ohleduplnost k životnímu prostředí

Díky nízké spotřebě elektrické energie a výrobě bez rtuti monitor vyhovuje požadavkům certifikátů, jako jsou TCO 5.0 a EPEAT Silver. Navíc program eSaver upravuje intenzitu podsvícení, což nejen výrazně prodlužuje životnost monitoru, ale také zlepšuje pohodlí při sledování.

Monitor myPlay i2757Fm je dostupný za 5200 Kč bez DPH.

Dodavatelem monitorů značky AOC na český a slovenský trh je společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic.

Témata článku: Monitor, Herní monitory, Kancelářské stoly

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky