AOC představilo novou rodinu IPS monitorů s tenkým designem

AOC představilo novou rodinu IPS monitorů s tenkým designem

Společnost AOC uvádí novou sérii monitorů 69ID, kterou tvoří nová generace AH-IPS a IPS 3D modelů s výborným podáním barev a širokými pozorovacími úhly. Těchto šest nových monitorů se může pochlubit úzkým rámečkem, skvělými funkcemi a přijatelnou cenou. Nejmodernější technologie, plná konektivita a velikosti od 21,5“ do 27“ předurčují monitory z řady 69ID pro využití doma, ale i v kanceláři.

Klepněte pro větší obrázek

 

Dostupné technologie

Monitory řady 69ID jsou vhodné zejména pro domácí využití a také pro malé kanceláře. Všechny tyto Full HD modely využívají WLED podsvícení a jsou dostupné ve třech velikostech – 21,5“, 23“ a 27“. Pokročilá technologie AH-IPS zajišťuje skvělé podání barev s pozorovacími úhly až 178° vertikálně i horizontálně, vyšší světelnou propustnost a velmi široký barevný gamut.

IPS 3D modely uspokojí potřeby zejména hráčů, ale také těch, kteří pracují s multimédii, protože nabízí perfektní 3D obraz bez blikání a také lehké polarizační 3D brýle. Velice praktická je funkce 3D konverze, která pouhým stisknutím tlačítka na přední části krytu umožňuje zobrazit 2D obsah ve 3D.

Široké možnosti připojení

AOC vybavilo svoji novou rodinu monitorů různými možnostmi připojení. Uživatelé mohou k monitoru připojit zdroj signálu přes D-Sub, DVI-D, HDMI, DisplayPort nebo dokonce přes MHL rozhraní. Technologie MHL umožňuje zobrazit obsah zařízení s operačním systémem Android na velké obrazovce. Smartphone nebo tablet se při spojení s monitorem zároveň dobíjí.

Nádherný design a šetrnost k životnímu prostředí

Série monitorů AOC 69ID v sobě snoubí šetrnost k životnímu prostředí s úžasným designem. WLED podsvícení neobsahuje žádné toxické látky a zajišťuje nižší spotřebu energie než běžné monitory. Ta může být ještě více snížena výběrem některého úsporného režimu, jako je Eco Mode nebo e-Saver.

Spolehlivý servis

AOC poskytuje na celou řadu monitorů 69ID tříletou záruku včetně služby výměna na místě. Všechny modely jsou již na českém i slovenském trhu dostupné.

Klepněte pro větší obrázek

Témata článku: Monitor, 3d brýle, Brýle 3d, Světelné zdroje, Blikání, Skvělé spojení, Pozorovací úhel, Skvělý monitor, Dostupný signál, Nový design, Vhodný monitor, Široký úhel, Využitý režim, Plná kancelář, Podsvícení, Tříletá záruka, Běžný smartphone

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?