AOC displej se zabudovanou dokovací stanicí pro iPhone

AOC displej se zabudovanou dokovací stanicí pro iPhone

Společnost AOC představila nový inteligentní a úsporný 23“ (58,5 cm) monitor určený především fanouškům produktů Apple. Model e2343Fi má totiž přímo ve stojanu zabudovanou univerzální dokovací stanici pro iPhone
a iPod.

Tento stylový monitor s Full HD rozlišením a vynikajícím ozvučením přehrává hudbu, videa či fotky přímo z iPhonu bez nutnosti připojení k počítači. iPhone i iPod se přitom zároveň dobíjejí.

Multimediální stanice pro uživatele iPhone a iPod

Díky systému plug and play se videa a fotografie zobrazují na monitoru, jehož plocha je 37krát větší než obrazovka iPhonu a mohou se tak ukázat ve své plné kráse. Dva zabudované pětiwattové SRS reproduktory poskytují navíc vynikající prostorový zvuk. Svá videa, fotky anebo zážitky z dovolené tak můžete velmi jednoduše ukázat rodině či kolegům v kanceláři. Ve stojanu monitoru též najdete zabudovaný USB port, pomocí něhož se mobilní zařízení, pokud jsou připojená k PC anebo k Macu, mohou synchronizovat s iTunes.

Klepněte pro větší obrázek

Výkonná LED technologie

Model e2343Fi přesvědčí i svým výkonem. Díky typickému kontrastu 1000:1 (dynamický 20 000 000:1) a rychlé odezvě 2 ms (grey-to-grey) monitor zobrazuje videa z iPhonu ve vysokém rozlišení bez šmouh a duchů. K počítači jej připojíte i pomocí klasického VGA vstupu nebo pomocí digitálního HDMI. LED podsvícení navíc šetří energii. Monitor e2343Fi s méně než 34 watty spotřebované energie v běžném provozu a s méně než 0,5 watty v stand-by módu splňuje nároky spousty certifikací, jako je například Energy Star.

Tento vynikající monitor s 12,9 mm silným rámem je k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 3885 Kč bez DPH.

Dodavatelem monitorů značky AOC na český a slovenský trh je společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic.

Témata článku: iPhone, Plná kancelář, LED Monitor, iPhone 6, Watt, Grey, iPhone 5, Vysoký kontrast, iPhone 4, Spotřebovaná energie, iPhone 7, Krása, Univerzální reproduktor

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje