ANECT vyhlášen Check Point resellerem roku 2009

11. července 2010
Nejlepší programy pro děti
ANECT vyhlášen Check Point resellerem roku 2009

Významný nárůst prodejů dokládá rostoucí zájem o bezpečnostní řešení

Společnost ANECT získala ocenění „Check Point Reseller of The Year 2009in Eastern Europe“ na každoroční partnerské konferenci společnosti Check Point Software Technologies, která se konala letos v červnu v maďarské Budapešti. ANECT dosáhl celkového růstu nově uzavřených obchodů v meziročním srovnání o 253 procent a růstu nových obchodů v oblasti produktů dokonce o 289 procent.

„Růst prodejů bezpečnostních řešení Check Point ukazuje, že organizace jsou si dobře vědomy rostoucích rizik v oblasti IT bezpečnosti a ochrany citlivých dat, a že se těmto rizikům snaží včas předejít nasazením vhodných nástrojů,“ řekl Michal Seidl, ředitel technické sekce společnosti ANECT.

Ocenění „Check Point Reseller of The Year 2009 in Eastern Europe“ získal ANECT především díky prodejním výsledkům, kterých v roce 2009 dosáhl ve státní správě a komerčním sektoru. Je také největším resellerem v regionu CZR, který zahrnuje Česko, Slovensko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko, Srbsko, Bosnu a Herzegovinu, Makedonii, Černou Horu a Albánii.

„Ocenění pro ANECT vnímáme v kontextu celého regionu velmi pozitivně jako dobrý základ pro další růst v tomto roce,“ řekl Miloslav Lujka, Channel Manager Czech Republic společnosti Check Point Software Technologies.

Společnost Check Point Software Technologies Ltd. je celosvětovým lídrem v oblasti zabezpečení internetu. Check Point nabízí komplexní bezpečnostní řešení fungující na základě jednotné architektury. Řešení zahrnují ucelenou bezpečnostní bránu, agenta pro koncové body, obsahujícího všechny potřebné bezpečnostní technologie, a centrální správu z jediné konzole. Vše je nastavitelné podle aktuálních potřeb zákazníka.

Témata článku: Dobré řešení, Check In, Slovinsko, Check, Check Point, Centrální oblast, Prodejní výsledek, Bezpečnostní riziko, Point

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje