ANECT se stal Advanced partnerem společnosti IBM

ANECT se stal Advanced partnerem společnosti IBM

Společnost ANECT získala několik nových odborných certifikací IBM, a to v oblasti business process managementu a aplikační integrace a v oblasti dohledových systémů a monitoringu. Získáním certifikací v těchto vymezených oblastech se ANECT zařadil mezi úzkou skupinu společností na českém a slovenském trhu a zároveň posílil spolupráci se společností IBM na vyšší úroveň Advanced Partnership. ANECT díky tomu získal přístup k nejnovějším technologiím, vzdělávání a školení a další výhody.

„Zisk odborných certifikací a zvýšení úrovně spolupráce se společností IBM je vyústěním průběžného a strategického procesu rozšiřování a zkvalitňování našich služeb. Díky tomu jsme schopni na vysoké úrovni naplňovat požadavky zákazníků v oblastech zefektivňování firemních procesů, vytěžování stávajících systémů a realizovaných investic i v kontrole a řízení informačních služeb,“ řekl Ing. Petr Štěpánek, ředitel sekce vývoje aplikací společnosti ANECT.

V rámci nové strategie ANECT posílil tým svých odborníků, který následně absolvoval řadu školení a vzdělávacích kurzů nutných pro získání certifikací IBM. Své znalosti a dovednosti následně prokázal splněním náročných testů.

V oblasti business process managementu a aplikační integrace (rodina produktů IBM WebSphere) došlo k početnímu posílení konzultačního týmu a k dosažení kvalifikace IBM Certified Business Process Analyst. Díky těmto znalostem bude ANECT nyní schopen pro své zákazníky zajistit široké pokrytí služeb podnikové integrace od procesních modelů až po samotné návrhy architektury a integraci jednotlivých informačních systémů.

„Posílení týmu a zisk vybraných certifikací spojených s produktovou řadou IBM WebSphere je pro ANECT klíčový krok v posunu služeb naší společnosti do oblasti integrací a podnikových procesů. Jde o oblast, která je z hlediska aktuálních potřeb na zvyšování výkonu a produktivity z pohledu našich zákazníků velmi důležitá,“ doplňuje Ing. Petr Štěpánek.

Další neméně důležitou oblastí, kde ANECT posílil své odborné kompetence, je oblast dohledových systémů a monitoringu (rodina produktů IBM Tivoli), kde má již dnes ANECT silné postavení. Zde došlo zejména ke zvýšení kvalifikace projektantů na úroveň IBM Certified Deployment Professional.

Získání certifikací znamená pro společnost ANECT posílení úrovně spolupráce se společností IBM na úroveň Advanced Partnership. Tato změna s sebou nese četné výhody, například přístup k nejnovějším technologiím, možnosti širšího vzdělávání a školení a podobně.

Další článek: Nový uTorrent 1.8.4 opravuje štítky a problém s firewallem

Témata článku: IBM, Vybraná oblast, Advanced, Monitoring, Strategická investice, Tivoli, Úroveň, Důležitá oblast, Nejnovější rodina, Odborná znalost


Určitě si přečtěte

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

** Google představil nový kvantový čip s 53 qubity ** Oznámil, že díky němu lidstvo poprvé dosáhlo kvantové nadvlády ** IBM toto tvrzení zlehčuje

Karel Javůrek | 15

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

** Máme tu další českou phishingovou vlnu ** Podle průzkumů máme stále problém s kybernetickou gramotností ** Nebezpečím jsou děti, které opouštějí rodiče

Jakub Čížek | 34

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 116


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky