ANECT dokončil implementaci VoIP řešení MyCall pro společnost Contactel

26. ledna 2006
Intel má funkční 45nm čipy
ANECT a.s. dokončil implementaci aplikace MyCall na platformě NetCentrex, která umožňuje společnosti Contactel s.r.o. poskytovat VoIP telefonní služby koncovým uživatelům. Toto řešení nabízí zákazníkům využívání široké škály IP služeb a to pouze při využití IP telefonu a kvalitního připojení k internetu, které je součástí nabídky společnosti Contactel. Contactel na této platformě vyvinul a spustil službu EasyConnect.
ANECT dokončil implementaci VoIP řešení MyCall pro společnost Contactel

Aplikace MyCall, postavená na platformě NetCentrex, umožňuje využívání VoIP služeb v domácnostech. Mimo jiné tato aplikace přináší možnost připojení do webového portálu, který umožňuje individuální nastavení chování linky (přesměrovávání, hlasovou schránku, atd.), dále možnost přehledu o zmeškaných a uskutečněných hovorech, možnost tvorby telefonních seznamů, a další. To vše je možné sledovat a nastavovat odkudkoliv prostřednictvím web portálu.

ANECT ve spolupráci se společností NetCentrex vyvinul pro Contactel speciální interface pro podporu faxování na VoIP přes protokol SIP. Ten využívá služba Easy Connect, kterou Contactel před několika dny uvedl na trh.

 

ANECT a.s.
je významným dodavatelem informačních a komunikačních systémů a aplikací se zaměřením na konvergentní sítě, jejich služby a bezpečnost. Jako systémový integrátor působí zejména v segmentech veřejné správy, komerčních a finančních institucí a telekomunikačních operátorů. Poskytuje profesionální služby od konzultací a auditů přes návrh řešení, řízení projektů, vývoj aplikací, dohled a správu sítí, až po outsourcing.
http://www.anect.com

Témata článku: Bezpečnost, Interface, Sip, Easy, Systémová schránka, Profesionální segment

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje