ANECT byl oceněn za vysokou spokojenost zákazníků

Společnost ANECT, přední český dodavatel informačních a komunikačních řešení, už podruhé obdržela od americké nadnárodní korporace Cisco Systems ocenění Cisco Customer Satisfaction Excellence. To je čtvrtletně udělováno certifikovaným partnerům Cisco Systems s nejvyšší dosaženou zákaznickou spokojeností v daném regionu.
ANECT byl oceněn za vysokou spokojenost zákazníků

„Skutečnost, že jsme toto ocenění získali, dokazuje, že jsme za uplynulých 12 měsíců překročili stanovený index spokojenosti zákazníků s produkty Cisco a kvalitou našich předprodejních a poprodejních služeb,” řekl Marek Šoltys, obchodní ředitel společnosti ANECT a.s.

Cisco Customer Satisfaction Excellence je nejvyšší možné ocenění zákaznické spokojenosti vztahující se na firmy v rámci celosvětového partnerského programu Cisco Channel Partner Program. Certifikovaní členové programu mají možnost ocenění obdržet prostřednictvím webu Cisco Systems, kde jej lze s využitím vyhledávače partnerů, takzvaného Partner Locatoru, také zobrazit. V České republice již toto ocenění obdržela například společnost IBM.

Témata článku: Channel, Marko, Poprodejní služba

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje