Amplion.cz rozšiřuje nabídku produktů o finanční služby

Amplion.cz rozšiřuje nabídku produktů o finanční služby

Slevový portál Amplion, jehož provozovatelem je společnost Centrum Holdings, spouští v září nový produkt Amplion Finance zaměřený na finanční služby. Uživatelé mohou na serveru Amplion.cz porovnávat jednotlivé nabídky a přímo po internetu uzavřít smlouvu s vybraným dodavatelem za zvýhodněných podmínek. Partnerem projektu je společnost Inpol online s.r.o.

„Centrum Holdings umožňuje díky své silné pozici na trhu a širokému portfoliu portálů a služeb efektivně oslovit široké spektrum klientů. Z tohoto důvodu vnímáme spolupráci s tímto partnerem jako klíčovou jak s ohledem na samotnou akvizici nových klientů, tak na rozvoj nabízených služeb,” říká David Tacl, ředitel společnosti Inpol online.

Nová služba Finance portálu Amplion.cz poskytne přehled finančních produktů na míru na základě vstupních údajů zadaných uživatelem. Kromě povinného ručení nebo havarijního pojištění bude k dispozici také přehledné srovnání podmínek pro dodávky plynu a elektřiny od různých poskytovatelů. Nabídka bude brzy rozšířena o cestovní pojištění a pojištění majetku.

„Nový produkt přesně zapadá do strategie portálu Amplion, který klientům nabízí atraktivní produkty a služby za výhodné ceny a zároveň poskytuje jistotu kvalitního zákaznického servisu. Amplion se navíc může pochlubit exkluzivní nabídkou produktů, které převážná většina konkurence na internetovém trhu nenabízí. Jedná se například o produkty České pojišťovny. Hlavní výhodou pro uživatele je ale rychlost a pohodlí nákupu z domova a především možnost snadného porovnání a výběru nejvhodnějšího produktu či služby,” říká Lukáš Uhl, ředitel pro marketing a obchodní rozvoj společnosti Centrum Holdings.

Cílem nové sekce Finance portálu Amplion.cz je poskytnout klientům nejen komfortní a rychlý výběr pro ně nejvýhodnějšího finančního produktu nebo dodavatele energií, ale také dokonalý servis a pomoc v případě problémů. Uživatelé naleznou na stránkách praktické informace o tom, jak snížit spotřebu plynu a elektřiny, jak správně vybrat vhodné pojištění, na co si dát pozor při změně dodavatele apod. Na serveru jsou přehledně uvedeny odkazy na podrobné smluvní podmínky a webové stránky jednotlivých finančních institucí.

Stránky nové služby naleznete na http://www.amplion.cz/finance

Další článek: Steve Wozniak: iTunes by měl být i pro Android

Témata článku: Finance, Nová služba, Jednotlivý produkt, Nový produkt, Nová sekce, Nový klient


Určitě si přečtěte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 99

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 93


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky