Amos Software uvádí na trh nový LCD tablet Wacom PL-720

Amos Software si Vám dovoluje oznámit, že 20. února byl uveden na trh zbrusu nový LCD tablet Wacom PL-720.
Amos Software uvádí na trh nový LCD tablet Wacom PL-720

Praha, Česká republika, 21. února 2006 - Společnost Amos Software, spol. s r.o., přední středoevropský dodavatel grafického software a autorizovaný distributor produktů Adobe a Wacom, oznamuje že dne 17. února 2006 byl na trh uveden nový LCD tablet Wacom PL-720.
Společnost Wacom je světovou jedničkou na trhu tabletů. Je synonymem kvality a především technologického pokroku.

Na pomyslném trůnu tabletů sedí LCD tablety, tedy dotekové displeje se všemi výhodami klasických stolních tabletů: rozpoznávání přítlaku, vysoké rozlišení, bezdrátová a bezbateriová technologie pera. PL-720 je posledním přírůstkem do této rodiny.

Primárně je Wacom PL-720 určen především pro prezentační účely, tzn. učebny, vysokoškolské posluchárny a konferenční sály. Základní podmínkou pro vstup na tento segment trhu je možnost připojení LCD tabletu k projektoru, což je umožněno VGA (RGB) výstupem. Lektor může být díky PL-720 otočen během celé prezentace čelem k posluchačům, nestínit vlastní prezentaci a pohodlně vpisovat poznámky, zdůrazňovat důležité body prezentace interaktivně přímo na displeji. Jak bylo zmíněno výše, PL-720 umí rozpoznat úrovně přítlaku (512 úrovní), takže
vepisování poznámek je stejně jednoduché a přirozené jako při psaní na klasický papír.

Díky velikosti displeje 17˝ dokáže Wacom PL-720 splnit i nejnáročnější požadavky uživatelů. Právě velikost displeje s rozlišením SXGA (1280 x 1024 pixelů) nabízí dostatečný prostor pro práci i v těch nejkomplexnějších aplikacích a to bez nutnosti omezování vlastní pracovní plochy. Díky nastavitelnému stojanu (náklon 18 až 73 stupňů) je možné na tabletu pracovat téměř v kolmé i vodorovné poloze, přesně podle přání uživatele. Součástí balení tabletu je PL pero, které je vybaveno aktivním hrotem, gumou a bočním konfigurovatelným dvojtlačítkem. K PL-720 je možné připojit i oblíbenou klávesnici, díky USB portům, kterými je tablet vybaven.

Wacom PL-720 najde své uplatnění i jinde, např. při kontrole a správě systémů, audio a video editaci, tedy v aplikacích, ve kterých je nutná přímá kontrola práce. Jinými slovy musí fungovat dokonalá koordinace rukou a očí, což PL-720 svými specifikacemi beze zbytku splňuje.

Váš názor | IDC: Windows v prodeji serverů první, Unix po letech vytlačen na druhé místo

Témata článku: Software, Dostatečná úroveň, Nejnáročnější uživatel, Prezentační video, Gumy, Peru, Pero, Wacom, Přímý vstup

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší