AMOS Software představí letos novinky od Adobe na samostatných prezentacích

23. září 2003
NVidia představila GoForce 2150
(Praha, 22.9. 2003) Společnost AMOS Software oznámila, že se letos poprvé v desetileté historii společnosti nezúčastní veletrhu informačních technologií Invex 2003. Společnost AMOS Software vystavovala na posledních dvou Invexech na společném stánku se svým dvorním dodavatelem, společností Adobe Systems, která tak bude na Invexu chybět také.
AMOS Software představí letos novinky od Adobe na samostatných prezentacích

O prezentace novinek z oblasti publikačního software však zákazníci nepřijdou. Obě společnosti se dohodly, že svou neúčast na veletrhu Invex nahradí řadou odborných prezentací, zaměřených vždy na určité cílové skupiny, jednotlivé produkty nebo ucelená řešení.

První z nich, „Adobe Acrobat 6.0 Roadshow“, mají všichni zájemci možnost spatřit již tento pátek, tedy 26.9. 2003 od 10:00 ve Společenském sále Kongresového centra v Praze, kde bude poprvé oficiálně představena nová verze aplikace pro tvorbu a práci se soubory PDF, Adobe Acrobat 6.0 CZ. Účast na této prezentaci je zdarma a účastníci se na ní seznámí jak s koncepcí a výhodami samotného formátu PDF, tak i s novinkami v nejnovější verzi a s příklady nasazení aplikace Adobe Acrobat v praxi. Své si tedy na prezentaci najdou jak laici, tak i profesionální uživatelé této celosvětově velice rozšířené aplikace. Více o této prezentaci na http://www.amsoft.cz/Akce/Roadshow/main.asp

 

„Po velice důkladném uvážení jsme se rozhodli, že prostředky, které jsme v minulosti každoročně vkládali do účasti na veletrhu Invex, využijeme na uspořádání série prezentací pro naše stávající i budoucí zákazníky. Za tímto rozhodnutím stojí především naše přesvědčení, že podobné prezentace jsou pro naše klienty přínosnější, než návštěva stánku na veletrhu, a tím pádem je i efektivita vynaložených prostředků vyšší,“ řekl Martin Škorpil, ředitel společnosti AMOS Software.

 

Pro nejbližší období připravuje společnost AMOS Software ve spolupráci s dalšími partnery sérii tří menších regionálních prezentací v Plzni, Brně a Ostravě a v listopadu opět dvě větší akce, přičemž jedna z nich bude zaměřena na digitální zpracování obrazu a zvuku. Součástí jednotlivých tématicky zaměřených prezentací bude ukázka nových multimediálních produktů, jako je Adobe Encore DVD, Adobe Audition nebo nových verzí již dobře známých aplikací Adobe After Effects 6.0 nebo Adobe Premiere Pro. 

 

O AMOS Software

AMOS Software je softwarová distribuční společnost specializující se na trh grafických aplikací pro internetové, multimediální a klasické publikování a aplikací pro řešení elektronické distribuce a archivace dokumentů. Je největším distributorem Adobe Systems ve střední a východní Evropě. Dále distribuuje produkty společností ACDSystems, ALAP, Alien Skin, Enfocus, Extensis, Hot Door, Creo, Quite, ScenicSoft, Softcare, URW a Woodwing, které společně s produkty Adobe Systems tvoří široké portfolio grafického software.

AMOS Software je též autorem lokalizací produktů Adobe, které vždy patřily mezi odborníky i běžnými uživateli k vysoce ceněným. Současně poskytuje i širokou škálu školení, seminářů a konzultací na dodávané produkty a technologie.

Váš názor Další článek: NVidia představila GoForce 2150

Témata článku: Software, Adobe Acrobat, After Effects, Acrobat, Door, Adobe After Effects


Určitě si přečtěte

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

** Součástí Windows 10 je integrovaný antivirový program. Stačí to? ** Představíme vám sedm aplikací na boj proti virům a malwaru ** Všechny jsou k dispozici zdarma a některé ani nemusíte instalovat

Karel Kilián | 30

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

** Šifrovaný web je dnes už samozřejmost ** Jeden díl skládačky ale ještě chybí – DNS ** Firefox už začal a teď se na šifrované DNS chystá i Chrome

Jakub Čížek | 95

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 100


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky