AMI Communications novou PR agenturou Dell Computer

Praha, 11. ledna 2007 – AMI Communications, největší PR agentura na českém trhu, začala od ledna 2007 pracovat pro společnost Dell Computer s.r.o.
AMI Communications novou PR agenturou Dell Computer

AMI Communications zvítězila na konci minulého roku ve výběrovém řízení, kterého se účastnilo šest agentur.

AMI Communications bude pro Dell Computer s.r.o. zajišťovat mimo jiné komunikaci s odbornými a všeobecnými médii. Agentura bude také pracovat pro nadaci Srdce na dlani, jejímž zřizovatelem je Dell Computer s.r.o.

„AMI Communications jsme si vybrali po důkladném porovnávání všech konkurenčních nabídek,“ uvedl Vít Šubert, marketingový ředitel společnosti Dell Computer s.r.o. „Jsme si jisti, že naše vzájemná spolupráce naplní očekávání obou stran a zlepší komunikaci s médii a novináři, ze které v konečném důsledku budou těžit především naši zákazníci. Již nyní s agenturou připravujeme několik projektů, na kterých plně spolupracujeme,“ dodal.

„Považujeme za čest mít společnost Dell Computer s.r.o., největšího světového dodavatele v oblasti IT, v portfoliu našich nejvýznamnějších klientů a oceňujeme důvěru, kterou nám rozhodnutím o spolupráci s námi vyjádřila,“ komentoval zahájení spolupráce managing partner AMI Communications Milan Hejl. „Dell je ve světě IT zárukou spolehlivosti, vynikajícího servisu a kvality a o podobnou kvalitu usiluje také AMI Communications v oblast PR. Věříme proto, že naše vzájemná spolupráce bude úspěšná a těšíme se na zajímavé společné  projekty.“

Témata článku: Milano, Srdce, Milan, Vita, Nejvýznamnější dodavatel

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje