AMD zvyšuje laťku výkonu a kvality u grafických karet s cenou pod 100 USD

AMD zvyšuje laťku výkonu a kvality u grafických karet s cenou pod 100 USD

Společnost AMD (NYSE: AMD) dnes oznámila, že zastoupení rodiny grafických karet AMD Radeon™ HD 6000 v prodejních kanálech je nyní kompletní díky uvedení modelů AMD Radeon™ HD 6670, HD 6570 a HD 6450. Vzhledem k tomu, že maloobchodní cena těchto karet doporučená výrobcem nedosahuje ani 100 USD a spotřebu mají nižší než 75 wattů, nabízejí nově představené modely výkonnou a přitom cenově velmi výhodnou volbu pro hráče a nadšence pro digitální životní styl, kterým záleží na úsporném rozpočtu a kteří hledají ideální řešení pro hraní HD her, přehrávání videa a výkonné aplikace pro práci.

„Obrazový obsah v HD rozlišení i ve 3D je nyní velmi rozšířený a klade ještě vyšší důraz na kvalitu vizuálního zážitku – a grafické karty AMD Radeon dosahují nejvyšší kvality obrazu v daném oboru,“ řekl Matt Skynner, viceprezident společnosti a generální ředitel AMD Graphics Division. „V podobě nejnovějších přírůstků do rodiny grafických karet AMD Radeon HD 6000 přinášíme našim zákazníkům ucelenou nabídku zajímavých produktů s cenou pod 100 USD, jež poskytují výjimečnou kvalitu obrazu a výkonnost pro hry, a přitom mají neuvěřitelně nízkou spotřebu energie a snadno se instalují.“

  • Více obrazovek pro hraní her a vyšší pracovní produktivitu – Zažijte hry, které vás plně pohltí, nebo vyzkoušejte, jak se může pracovní výkonnost zvýšit – díky technologii AMD Eyefinity, která umožňuje proměnit tři i více monitorů na jedinou velkou zobrazovací plochu.
  • Podpora pro stereo 3D – Sledujte nejnovější filmy ve formátu Blu-ray™ 3D a vychutnejte si bohatší zážitek z her s technologií AMD HD3D.
  • Zvýšení rychlosti zobrazování aplikací – Sada technologií AMD App Acceleration zkracuje dobu nutnou pro vykreslování, takže webové stránky se načítají rychleji, má vylepšené zpracování speciálních efektů a zajišťuje přehrávání videa bez zadrhávání. Skutečností je, že v tuto chvíli dokáže výhod technologií AMD App Acceleration využít již více než 50 aplikací, mezi něž patří například DivX, Internet Explorer 9, jakož i nejnovější verze prohlížečů Google Chrome a Mozilla Firefox.

Grafické karty AMD Radeon HD 6450, HD 6570 a HD 6670 bude možné zakoupit jako součást nových počítačů nebo samostatně prostřednictvím velkých maloobchodních internetových prodejců, mezi něž patří například Amazon, CyberPower, iBuyPower, Newegg, NCIX a TigerDirect.

„Jsme velmi potěšeni, že našim zákazníkům, kteří hledají co nejlepší vyvážení výkonu, spotřeby a ceny, můžeme nyní nabídnout grafické karty AMD Radeon HD 6450, HD 6570 a HD 6670,“ řekl Bernard Luthi, viceprezident pro marketing, správu internetového obsahu a zákaznické služby společnosti Newegg.com. „Ať již spotřebitelé hledají řešení pro ohromující pocit z hraní her ve stereo 3D, nebo grafické karty s nízkou spotřebou za skvělou cenu, budou si díky novým grafickým kartám řady AMD Radeon HD 6000 moci vychutnat úžasný vizuální zážitek.“

Témata článku: AMD Radeon, Division, Matt, Stereo, Hraní, Nízká spotřeba, Nejnovější technologie, Nízká cena, Skvělý monitor, Nejnovější model, Nejnovější rodina, Hraná hra, Nejlepší zastoupení, Nízká kvalita, Výjimečný zážitek

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí