AMD ztrojnásobuje nabídku platforem vybavených technologií VISION

15. května 2010
Test osmi výkonných grafik
AMD ztrojnásobuje nabídku platforem vybavených technologií VISION

Společnost AMD oznámila, že ztrojnásobila nabídku platforem pro mainstreamové a ultratenké notebooky vybavených technologií VISION a nově také obohacuje nabídku o platformy pro stolní počítače.

Technologie VISION představuje významný krok ve zjednodušení procesu nákupu počítače tím, že se zaměřuje na způsoby, jak spotřebitelé počítače používají, spíše než aby vyzdvihovaly poněkud matoucí technické údaje o "rychlostech a výkonech", které jsou pro mnoho lidí obtížně srozumitelné. Technologie VISION rovněž poukazuje na skvělý pocit z výkonnosti zobrazování, jež systémy AMD umožňují - a to je důležitý rys, protože stále v’ce spotřebitelů své počítače používá jako centra pro domácí zábavu sloužící ke sdílení fotografií, hudby a videí s přáteli a rodinou, sledování TV a filmů ve vysokém rozlišení a hraní her.

O třicet procent více ultratenkých notebooků a 109 nových mainstreamových notebooků založených na technologii VISION bude k dispozici po prázdninách.

Více informací naleznete v tiskové zprávě: http://www.dataconsult.cz/cz/public-relations/amd-ztrojnasobuje-nabidku-platforem-vybavenych-technologii-vision/

Další článek: Test osmi výkonných grafik

Témata článku: Důležitý údaj, Vysoká výkonnost, Důležitý krok, Televize Nova, Prázdniny, Vision

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší