AMD ztrojnásobuje nabídku platforem vybavených technologií VISION

15. května 2010
Test osmi výkonných grafik
AMD ztrojnásobuje nabídku platforem vybavených technologií VISION

Společnost AMD oznámila, že ztrojnásobila nabídku platforem pro mainstreamové a ultratenké notebooky vybavených technologií VISION a nově také obohacuje nabídku o platformy pro stolní počítače.

Technologie VISION představuje významný krok ve zjednodušení procesu nákupu počítače tím, že se zaměřuje na způsoby, jak spotřebitelé počítače používají, spíše než aby vyzdvihovaly poněkud matoucí technické údaje o "rychlostech a výkonech", které jsou pro mnoho lidí obtížně srozumitelné. Technologie VISION rovněž poukazuje na skvělý pocit z výkonnosti zobrazování, jež systémy AMD umožňují - a to je důležitý rys, protože stále v’ce spotřebitelů své počítače používá jako centra pro domácí zábavu sloužící ke sdílení fotografií, hudby a videí s přáteli a rodinou, sledování TV a filmů ve vysokém rozlišení a hraní her.

O třicet procent více ultratenkých notebooků a 109 nových mainstreamových notebooků založených na technologii VISION bude k dispozici po prázdninách.

Více informací naleznete v tiskové zprávě: http://www.dataconsult.cz/cz/public-relations/amd-ztrojnasobuje-nabidku-platforem-vybavenych-technologii-vision/

Témata článku: Vision, Důležitý údaj, Prázdniny, Důležitý krok, Vysoká výkonnost, TV Nova

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?