AMD společností roku

13. prosince 1999
Hlídač připojení
Národní společnost pracovníků v oblasti fund raisingu jmenovala AMD „Společností roku“.
AMD společností roku
Společnost Advanced Micro Devices, Inc., světově druhý největší výrobce mikroprocesorů pro osobní počítače, byla při ceremonii v Austinu vyhlášena místní skupinou Národní společnosti pracovníků v oblasti fund raisingu (National Society of Fund Raising Executives - NSFRE) „Společností roku“. AMD byla oceněna za svoji podporu organizacím, které uspokojují základní potřeby, poskytují vzdělání, zdravotní péči a osobní služby.

"Jsme zavázáni rozhodnutím našeho představenstva věnovat zdroje na zlepšování kvality života, zmírňování lidského utrpení a zvyšování kvality,“ řekl Alex Brown, ředitel pro zásobování v továrně AMD v Austinu.

Více než 500 zaměstnanců AMD v oblasti Austinu působí v tuctech neziskových organizací v aktivitách, které AMD sponzorsky podporuje a mezi něž patří Special Olympics, Goodwill Industries, Salvation Army, Capital Area Food Bank, March of Dimes, Keep Austin Beautiful. AMD poskytuje granty organizacím, kde zaměstnanci AMD tráví svůj volný čas. Zaměstnanci AMD jsou také třetí největší dárci krve mezi společnostmi v oblasti Austinu.

AMD is velmi dobře známa v Austinu pro svoji angažovanost v technickém školícím programu známém jako ACE (Accelerated Careers in Electronics). AMD nedávno získala celonárodní uznání za svoji vedoucí roli v pomoci školení studentů pro zaměstnání v high-tech výrobním sektoru. Prostřednictvím ACE poskytuje AMD studentům zkušenosti, aby je připravila na budoucí vzdělávání a náročnou kariéru. Reprezentanti AMD pracují přímo s učiteli a poradci pro výběr povolání, aby zajistili, že studenti budou mít dovednosti a znalosti potřebné pro získání zaměstnání v odvětví. AMD se aktivně angažuje v partnerství se vzdělávacími institucemi. Společnost uděluje lektorům, tutorům a vynikajícím studenůtm granty pro matematické a přírodovědecké programy na všech vzdělávacích úrovních od základní školy až po vysokoškolské inženýrské programy.

Váš názor Další článek: Hlídač připojení

Témata článku: Beautiful, Alexa, Lidský pracovník, Food, Budoucí zaměstnanec, Area 51, Základní znalost, Tutor, Lidský zaměstnanec, Area, Alex, Austin, Grant, Brown, Keep, Goodwill, Army


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 92


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky