AMD PG Cyber Café ve Village Cinemas Anděl – unikátní spojení světa filmu a počítačových her

Svět počítačových her a filmové zábavy se již nebude prolínat jen na filmovém plátně. Otevřením nové počítačové herny přímo v areálu multiplexu Village Cinemas Anděl koncem minulého týdne vstupuje spojení filmového a počítačového průmyslu do reálného světa.
AMD PG Cyber Café ve Village Cinemas Anděl – unikátní spojení světa filmu a počítačových her

“Tomu, kdo sleduje pozorně svět zábavního průmyslu, nemohl uniknout trend, který se projevuje v posledním desetiletí – konvergence filmového průmyslu a světa počítačových her,“ uvedl u příležitosti otevření herny Partik Tjokorda, marketingový manažer společnosti Village Cinemas Czech Republic. „Až do této chvíle jsme byli svědky tohoto spojení zejména na filmovém plátně a monitorech počítačů: mnoho her vzniká na základě úspěšných filmů a existují i divácky úspěšné filmy natočené na motivy počítačových her. Otevření počítačové herny přímo v areálu multiplexu je dalším logickým krokem na této cestě. Pro nás to navíc znamená další využití výhod našich multiplexů, které sídlí v samostatných budovách – skutečných centrech zábavy. Můžeme tak našim návštěvníkům přinášet takovéto dosud nepoznané služby.“

 

Otevření AMD PG Cyber Café právě ve Village Cinemas Anděl je logickým krokem a současně naprostou novinkou. Součástí všech multiplexů Village Cinemas po celém světě jsou tzv. „Intencity Games“, herny vybavené herními automaty. Pražský multiplex Village Cinemas Anděl se dnes stává světově prvním multikinem celého řetězce, který vyměnil automaty za počítačovou síť napojenou na Internet. „Myslíme si, že je to logická inovace – žijeme v roce 2004 a svět zábavy se dramaticky proměnil,“ komentuje inovaci Patrik Tjokorda. „Nyní se nám podařilo koncept, který je běžnou součástí multiplexů Village Cinemas, posunout na kvalitativně novou úroveň a věříme, že to ocení i naši zákazníci.“

Tato největší a nejmodernější herna v ČR je vybavena 50ti výkonnými počítači LYNX s 64 bitovými procesory AMD a herními volanty a pedály LOGITECH. Bezproblémové hraní přes internet zajišťuje 2MBps připojení na páteřní síť GTS s možností navýšení na libovolnou kapacitu. Ty nejlepší hry dodává společnost Electronic Arts. Ceny jsou nanejvýš příznivé – 29,- Kč / hod. pro brouzdání po Internetu, 49,- Kč pro hraní her. Informace o všech hernách PG Cyber Café najdete na Internetové adrese www.pgcc.cz.

 

O společnosti Village Cinemas Czech Republic:
Společnost Village Cinemas Czech Republic s.r.o. vznikla v roce 1999 jako pobočka australské společnosti Village Roadshow Ltd. V současné době provozuje osmisálové multikino v Praze na Černém Mostě v budově Zábavního centra Černý Most a nejmodernější multikino v České republice v Praze-Smíchově v areálu Anděl City, které je se 14 provozovanými sály a celkem 2300 sedadly v současné době největším v republice. Kvalitu nového smíchovského multiplexu potvrdila i porota mezinárodního veletrhu komerčních nemovitostí MAPIC ve francouzském Cannes, která jej v roce 2002 vyhlásila evropskou komerční stavbou roku v kategorii zábavy.

 

Další informace:
Patrik Tjokorda, Marketing Manager
Mobil: 603 170 175
Tel:  251 115 108
Email: patrik_tjokorda@villagecinemas.cz

Váš názor Další článek: Postřehy českých zástupců na MVP Global Summit 2004

Témata článku: Internet, Cannes, Cinemas, Zábavní průmysl, Automaty, Multiplex


Určitě si přečtěte

SpaceX má problém: kosmická loď Crew Dragon explodovala během testu motorů záchranného systému

SpaceX má problém: kosmická loď Crew Dragon explodovala během testu motorů záchranného systému

** SpaceX provedla na Mysu Canaveral testy motorů SuperDraco. ** Ke konci testů došlo k mohutné explozi. ** Nehoda zpozdí první pilotovaný let lodě Crew Dragon.

Petr Kubala | 55

Šmírování na Street View: Koukněte se, co nového zachytily kamery Googlu

Šmírování na Street View: Koukněte se, co nového zachytily kamery Googlu

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

Mac Pro: Apple nehraje na kompromisy a postavil počítač bez ohledu na cenu

Mac Pro: Apple nehraje na kompromisy a postavil počítač bez ohledu na cenu

** Apple uvedl nový modulární počítač s vysokým výkonem ** Vrátil se k rozšiřitelnosti a standardnímu formátu ** Cena se může vyšplhat až k milionu

Karel Javůrek | 137Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch