Alza.cz pokryje Prahu a následně celou ČR vlastní sítí doručovacích boxů

Alza.cz pokryje Prahu a následně celou ČR vlastní sítí doručovacích boxů

Alza.cz přináší svým zákazníkům rychlý, levný a časově neomezený způsob doručení zboží - AlzaBoxy. Vychází tak vstříc všem, kteří nemohou přijít na pobočku osobně, nevědí, zda budou v konkrétním čase doručení doma nebo se jen nechtějí časově vázat.

„Doručování prostřednictvím AlzaBoxů přináší zákazníkům řadu výhod. Kromě nezávislosti, kdy spotřebitel není omezen otevírací dobou nebo časem doručení a může si své zboží vyzvednout v místě, které mu nejvíc vyhovuje, je to rychlost, velmi jednoduchá obsluha a nonstop podpora,“ uvádí Jan Moudřík, ředitel expanze Alza.cz. AlzaBoxy jsou vybaveny nápovědou a podpořeny nonstop telefonickou podporou.

Cena za doručení zboží prostřednictvím AlzaBoxu je pouze 49 Kč včetně DPH. Alza.cz garantuje doručení zásilky do AlzaBoxu v den objednání zboží, pokud je objednávka realizována do 12 hodin. O stavu zásilky je zákazník informován prostřednictvím emailu či SMS nebo může stav sledovat online v sekci „Moje Alza“. Jakmile je zásilka připravena k odběru, obdrží zákazník SMS zprávu se dvěma unikátními kódy, kterými aktivuje otevření schránky se zbožím. Po čtyři následující dny zásilka čeká na vyzvednutí, přičemž 24 hodin před vypršením této lhůty obdrží zákazník upozornění o poslední možnosti k vyzvednutí zboží.

„Pro umístění AlzaBoxů jsme vybrali atraktivní lokality se snadnou dostupností, bezproblémovým parkováním a potenciální velkou návštěvností zákazníků. Jedná se o čerpací stanice OMV, nákupní centra a další frekventovaná místa. V tuto chvíli máme v provozu již 11 AlzaBoxů v Praze a okolí, další budou postupně přibývat. Pro lokalitu Prahy a okolí počítáme s 30 AlzaBoxy. V následující fázi budeme pokračovat v pokrytí dalších míst po celé České republice,“ dodává Moudřík. Alza.cz tak vytváří bezkonkurenčně nejhustší síť vlastních výdejních míst, kdy ke svým 30 kamenným pobočkám v České republice přidá možnost osobního odběru zboží také prostřednictvím rozsáhlé sítě AlzaBoxů. Většina AlzaBoxů je zákazníkům dostupných 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Uložení zboží v AlzaBoxech je bezpečné – schránky jsou nepřetržitě střeženy alarmem a kamerovým systémem. Maximální velikost zboží, které je možné doručit prostřednictvím AlzaBoxu se zákazník dozví přímo během nákupu. U objemnějších produktů systém nedovolí možnost doručení do AlzaBoxu zvolit. V případě více drobných produktů systém automaticky rozdělí zboží do více schránek.

Kromě standardních způsobů převzetí zboží přímo na pobočce, prostřednictvím doručovacích služeb a pár týdnů staré služby Alza Epxres, tak Alza.cz v krátké době opět rozšiřuje služby zákazníkům v oblasti doručení zboží. K posledním novinkám patřily služby AlzaDrive, kdy je zákazníkovi předáno zboží přímo do auta a Alza Expres – rychlé odpolední a večerní doručování zboží pro Prahu a okolí.

Další článek: Alza má nový způsob doručení zboží – do Alzaboxů

Témata článku: Levné zboží, Alarm, Následující den, Poslední hodina, Nonstop, Čerpací stanice, Okolí, Alza

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší