Alza rozdala během jednoho měsíce téměř 2 000 000 Kč

Alza rozdala během jednoho měsíce téměř 2 000 000 Kč

Společnost Alza.cz a.s., největší prodejce počítačů a elektroniky, rozdala od spuštění soutěže Nakup zadarmo dárkové šeky v hodnotě 1 745 051 Kč. Úspěch soutěže tak předčil veškerá očekávání.

Soutěž Nakup zadarmo byla spuštěna na začátku září. Zákazníci Alza.cz mohou velmi snadno získat nákup zadarmo, když na konci svého nákupu odpoví na tipovací otázku, která se týká prodejů na www.alza.cz. Každý týden vyhrává 100 nejpřesněji tipujících. Tito získají výherní šek, jehož hodnota přitom není nijak omezena a řídí se jen hodnotou nákupu při tipování.

„Rozhodně jsme neočekávali, že naše zákazníky soutěž tak moc nadchne. Výše financí, které jsme museli do vyplacení výher investovat, je závratná. Oproti tomu jsme ale velmi rádi, že se kampaň Nakup zadarmo setkala s takovým úspěchem a rádi zpříjemníme našim zákazníkům předvánoční období“, říká Jaromír Řánek, Marketingový ředitel Alza.cz a.s.

Alza.cz udělala radost již 400 zákazníkům a rozdala dárkové šeky v celkové hodnotě téměř 2 000 000 Kč. Nejšťastnější výherci se přitom radují z výher, které překonávají částku 60 000 Kč. Soutěž pokračuje i v měsíci říjnu a zákazníci můžou získat detailnější informace na adrese http://www.alza.cz/nakup-zadarmo.

„Soutěže jsem se zúčastnil téměř náhodou a příliš jsem neočekával, že bych mohl vyhrát. O to víc mne překvapilo, že jsem vyhrál tak velkou částku. Navíc díky jednoduchému systému soutěže můžu již za pár dní nakupovat vánoční dárky zadarmo a udělat radost celé rodině“, říká pan Lang, výherce v soutěži Nakup zadarmo.

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí