Altron výrobcem vlastních motorgenerátorů

7. ledna 2002
GeForce 4 - 5. února
Na valné hromadě akcionářů firem Altron a KVR Technik Hořovice, která se konala 12. prosince 2001, bylo schváleno očekávané organizační propojení obou společností.
Altron výrobcem vlastních motorgenerátorů

                   

Praha, 17. prosince 2001 – Na valné hromadě akcionářů firem Altron a KVR Technik Hořovice, která se konala 12. prosince 2001, bylo schváleno očekávané organizační propojení obou společností. KVR Technik se tak stává jednou z divizí Altronu pod názvem PROGEN. Doposud byl KVR Technik dceřinnou společností Altronu.

 

Výkonný management a majitelé společnosti KVR Technik se zároveň stávají členy statutárních orgánů  a akcionáři akciové společnosti Altron. Nová divize PROGEN bude nadále vyrábět špičkové motorgenerátory, které jsou úspěšnou součástí záložních systémů dodávaných Altronem.

 

Altron v současné době vlastní dvě dceřinné společnosti: ALTRON SK se sídlem v Bratislavě a ALTRON Polska se sídlem ve Varšavě. ”Pro celou skupinu ALTRON znamená sloučení s KVR Technik především racionalizaci řízení celé společnosti,” potvrzuje generální ředitel a předseda představenstva Altronu Milivoj Uzelac a dodává: ”Organizační propojení obou firem umožňuje Altronu ovlivňovat výzkum a vývoj v oblasti výroby motorgenerátorů.” Akciová společnost Altron bude nyní moci ještě pružněji reagovat na potřeby a požadavky trhu záložních systémů a bude moci pokračovat v úspěšných dodávkách do oblastí IT a telekomunikací, bankovnictví, letectví, obchodních řetězců apod.

 

 

 

Altron, a. s.

Altron je největší společností na českém a slovenském trhu a jediný ”end to end power availibility solutions provider” orientovaný na kompletní řešení a dodávky v oblasti záložních systémů. Altron disponuje desetiletou zkušeností  a  poskytuje své služby nejrenomovanějším společnostem na území celé České republiky, Slovenska a Polska. Nabízí svým zákazníkům řešení s vysokou přidanou hodnotou týkající se zdrojů UPS, DC systémů, přesné klimatizace, motorgenerátorů, bezúdržbových  baterií, služeb a servisu, monitoring a komunikace s výpočetní technikou. Při implementaci záložních systémů používá Altron produkty předních světových firem jako jsou APC, GE Digital Power IMV, Caterpillar a rovněž špičkové motorgenerátory Progen z vlastní produkce.

 

Info: Zuzana Galová, Altron, a. s., tel.: 02-61 309 167, e-mail: z.galova@altron.cz

Martin Doležal, ExMise Public Relations, tel.: 02-67092550, e-mail: dolezal@exmise.cz

Váš názor Další článek: GeForce 4 - 5. února

Témata článku: Altron, Caterpillar, Zuzana


Určitě si přečtěte

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

** Nikdo si je nepamatuje ** Žádné není zcela bezpečné ** Nejlepší by bylo je prostě zrušit

Jakub Čížek | 59

Bývalý zaměstnanec Nokie vysvětluje, proč telefony s Windows Phone neuspěly

Bývalý zaměstnanec Nokie vysvětluje, proč telefony s Windows Phone neuspěly

** Za neúspěchem Microsoftu v mobilech stojí i Windows 8 ** Microsoft pozdě naskočil do rozjetého vlaku ** Uživatelé neměli zásadní důvody, proč přejít

Karel Kilián | 138

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 28

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

** Chytré hodinky mají relativně malou výdrž ** Sportovní fénixy od Garminu jsou na tom ale lépe ** Poslední verze nabízí dokonce transparentní solární panel

Jakub Čížek | 56


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky