Altron na Mezinárodním strojírenském veletrhu

Společnost Altron, a.s., nejvýznamnější dodavatel systémů záložního napájení v České republice a na Slovensku, se opět představuje na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně ve dnech 24. až 28. září 2001. Altron zde bude prezentovat řešení postavená na produktech značek APC, GE Digital Energy IMV a motorgenerátorech PROGEN.
Altron na Mezinárodním strojírenském veletrhu

 

Altron přichází na MSV s tradičními produkty a službami, kterými jsou zdroje UPS značek APC a GE Digital Energy IMV, motorgenerátory PROGEN a DC systémy APC. Dále Altron vystavuje bezúdržbové baterie a prezentuje svoji službu ”centrální monitoring”, za kterou Altron získal ocenění Softwarových novin ”Produkt 2000”. Na MSV se Altron prezentuje především jako dodavatel komplexních řešení záložního napájení včetně řídící, automatizační a regulační techniky.

 

MSV je tradiční přehlídkou klíčových průmyslových oborů, na které se každoročně objevují nové produkty z oblasti strojírenství a elektrotechniky. Altron tady odprezentuje svým zákazníkům komplexní řešení dodané v letošním roce pro firmu Telenor, které dodával v rámci zařízení satelitní komunikace pro mírové operace NATO v Bosně a Hercegovině a v Kosovu. Jde o kontejnery vybavené zdrojem UPS, motorgenerátorem a řídící jednotkou.

 

Altron, a.s.

Altron, a.s. je největší společností na českém a slovenském trhu orientovanou na problematiku kompletních dodávek v oblasti záložních systémů. Altron je firma s desetiletou zkušeností a  poskytuje své služby nejrenomovanějším společnostem na území celé České i Slovenské republiky. Nabízí svým zákazníkům produkty a řešení s vysokou přidanou hodnotou a příznivou cenou. Jde především o záložní zdroje, motorgenerátory, bezúdržbové baterie, služby a servis, monitoring a komunikaci s výpočetní technikou. Produktem Altronu je zejména kompletní řešení systémů záložního napájení. Při implementaci záložních systémů používá Altron, a.s. produkty předních světových firem jako jsou APC, Best Power, IMV, Caterpillar a rovněž špičkové motorgenerátory Progen z produkce své dceřinné společnosti KVR Technik.

 

Info: Martin Doležal, ExMise Public Relations, tel.: 02-67092550, e-mail: dolezal@exmise.cz

 

Váš názor Další článek: Microsoft odkládá o týden uvedení XBoxu

Témata článku: Záložní zdroje UPS, UPS apc, Automatizační služba, Caterpillar, Záložní zdroje, Altron


Určitě si přečtěte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná nevíte

Karel Kilián | 36

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

** Hardware současných laptopů už tak rychle nestárne ** Tedy až na baterie – ty umírají děsivou rychlostí ** Ve Windows to můžete sledovat skoro v přímém přenosu

Jakub Čížek | 69

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

** Speedtest stále častěji měří jen rychlost na poslední míli ** Ta však ale neodpovídá reálnému surfování ** Jak se tedy pokusit změřit tu skutečnou?

Jakub Čížek | 85Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu