Altron investuje do baseballu

Společnost Altron, a.s., největší firma v České republice a na Slovensku specializovaná na problematiku záložního napájení elektrickou energií, podepsala v tomto týdnu sponzorskou smlouvu s extraligovým baseballovým klubem Sokol Krč.
Altron investuje do baseballu
Praha, 20. prosince 2000. Společnost Altron, a.s., největší firma v České republice a na Slovensku specializovaná na problematiku záložního napájení elektrickou energií, podepsala v tomto týdnu sponzorskou smlouvu s extraligovým baseballovým klubem Sokol Krč. Podle smlouvy bude Altron přispívat na chod klubu částkou 500 tis. Kč ročně po dobu tří až pěti let, zároveň získá status generálního partnera klubu a jméno firmy bude figurovat v novém názvu klubu "Sokol Krč Altron".

Altron vnímá baseball jako moderní a dynamický sport, který u nás sice zatím není tak populární jako například fotbal nebo hokej, ale má velkou perspektivu se rychle dostat na výsluní zájmu. Pro firmu je investice do baseballu především investicí do budoucnosti. "Rádi se věnujeme novým věcem, při kterých máme možnost podílet se na jejich růstu, a v případě baseballu věříme, že můžeme pomoci jak samotnému Sokolu Krč tak i rozvoji celého sportovního odvětví", dodává ředitel společnosti Altron Milivoj Uzelac. V příštím roce připravuje Altron ve spolupráci s klubem Sokol Krč Altron řadu dalších sportovních akcí. Nejvýznamnější z nich bude Pražský baseballový týden a Mistrovství Evropy žen.

Firma Altron oslaví v příštím roce deset let na trhu, za poslední léta vzrostly její tržby ze 100 mil. Kč v roce 1996 na letošních 250 mil. Kč a v příštím roce by podle odhadů společnosti měla padnout hranice 300 mil Kč. Ředitel Altronu vidí mezi historií své společnosti a historií krčského baseballového klubu spojitosti: "V širším slova smyslu osobně považuji Sokol Krč za nejlepší český baseballový klub. Nenesou si žádné dědictví z minula, zároveň nedostali nic zadarmo. Klub si vše vybudoval sám, jeho areál nemá obdoby v České republice a předpokládám, že podobně by tomu bylo i ve srovnání se střední Evropou. Vidím, zde přímou paralelu s Altronem, který před deseti lety vznikal díky nadšení jeho zakladatelů a dnes se těší skvělým výsledkům a předpokládám, že ještě větší úspěchy ho očekávají v budoucnosti."

"Do nového roku přeji Sokolu Krč Altron hodně úspěchů a jsem si jist, že klub k tomu má dostatek potenciálu", říká Milivoj Uzelac a připojuje své tajné přání: "Těším se až Altron postaví své vlastní firemní amatérské baseballové družstvo a vyzve na souboj své obchodní partnery a novináře", zároveň se nebojí rozdat si to na zeleném trávníku i se svými konkurenty.

Altron, a.s.

Altron, a.s. je největší firmou na trhu v ČR a SR, specializovanou na problematiku záložního napájení elektrickou energií. Má již více než 9 let zkušeností se spoluprácí s nejvýznamnějšími zákazníky z celé České republiky. Altron, a.s. nabízí partnerům produkty a řešení s vysokou přidanou hodnotou a za příznivou cenu: záložní zdroje, motorgenerátory, střídače a usměrňovače, bezúdržbové baterie, služby a servis, monitoring a komunikace s výpočetní technikou, komplexní řešení systémů záložního napájení. V rámci systémů dodává Altron, a.s. produkty nejpřednějších světových výrobců: APC, Best Power, IMV, Caterpillar a špičkové tuzemské motorgenerátory Progen.

Sokol Krč Altron

Sokol Krč oslaví počátkem příštího roku již deset let od svého založení. Po celou dobu své existence patří k úspěšným českým baseballovým klubům. Jen v prvních 15 tech se mu podařilo získat celkem 10 mistrovských titulů. I v současnosti patří krčský klub mezi českou baseballovou a softbalovou elitu a každoročně dosahuje předních míst v extraligových soutěžích. Navíc může počítat s velice nadějnou mládežnickou základnou. V posledních letech se klubu podařilo vystavět rozsáhlý a moderní sportovní areál, který nemá obdoby v České republice a je jen několik málo míst v Evropě, která se s krčským areálem mohou srovnávat.

Info: Jana Vojtíšková, ExMise Public Relations, tel.: 02-67092550, e-mail:vojtiskova@exmise.cz

Váš názor Další článek: Světový rekord ve výkonu SAP systémů

Témata článku: Skvělá budoucnost, Baseball, Největší smysl, Poslední odhad, Příští rok, Celá historie, Caterpillar, Celá republika, Public Relations, Altron, Celá Evropa, Špičkový sport


Určitě si přečtěte

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 115

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

Jan Láska, Vladislav Kluska | 27


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky