Alternativo roadshow 2011

Alternativo roadshow 2011

Společnost Alternetivo si dovoluje opět po roce pozvat své zákazníky na roadshow, která se koná v Praze, Brně a Bratislavě v průběhu měsíce června. V rámci akce budou představeny nové distribuce, které přinášejí celou řadu zajímavých novinek v oblasti bezdrátových sítí, aktivních prvků nebo záložního napájení a rozvíjí stávající široký sortiment produktů. Dále proběhne představení novinek od již standardních dodavatelů v oblasti strukturovaných kabeláží, IT bezpečnosti, optických sítí nebo monitoringu prostředí. Letošní roadshow je zaměřena primárně na podnikové sítě – budování síťové infrastruktury a datových center. Jak je dobrým zvykem, prezentované technologie budou k dispozici i naživo. Bližší informace a registraci naleznete na adrese www.alternetivo.cz

Alternetivo (dříve atlantis datacom)

Společnost Alternetivo byla založena v roce 1996. Již od samého počátku byly veškeré aktivity společnosti založeny na vysoké odbornosti a hluboké znalosti moderních komunikačních technologií. Jako na producentech nezávislý dodavatel komunikačních řešení může pro své zákazníky vybírat ty nejlepší produkty, které se na celosvětovém trhu objeví. Společnost Alternetivo se zaměřuje na distribuci, technickou podporu a konzultace v oblasti datových technologií pro podnikové sítě i sítě telekomunikačních operátorů.

Současný tým společnosti Alternetivo je složen ze špičkových odborníků, kteří mají veškeré znalosti o dostupných zařízeních a standardech, zkušenosti z celé řady projektů a odborné certifikáty výrobců. Kvalitu jistě dokumentuje i skutečnost, že Alternetivo poskytuje celou řadu školení, z nichž řada je oficiálním školením výrobců.

Pro své zákazníky poskytuje Alternetivo i konzultační služby, které jsou flexibilně realizovány podle konkrétních potřeb zákazníka – od návrhů koncepce rozvoje sítě, přes studie a projektové dokumentace až po odborné oponentury projektů třetích stran.

Široké spektrum nabízených produktů tvoří kompletní řešení komunikační infrastruktury pro podniky i telekomunikační operátory.

Témata článku: Podniková řada, Celá infrastruktura, Moderní oblast, Dobré řešení, Dodavatel technologií, Celá řada, Optické spektrum, Celá studie, Odborná znalost, Celá síť, Kabeláž

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?