Allot Communications zůstává v žebříčku nejrychleji rostoucích firem Deloitte Technology

Allot Communications, společnost zabývající se řízením provozu, oznámila, že byla společností Deloitte Technology zařazena mezi 500 nejrychleji rostoucích technologických firem v regionu EMEA (Europe, Middle East a Africa). Allot se umístil na 267. pozici žebříčku 2005 Deloitte Technology Fast 500 EMEA, v němž se pohybuje již pátý rok za sebou.
Allot Communications zůstává  v žebříčku nejrychleji rostoucích firem Deloitte Technology

Zařazení společnosti do žebříčku je závislé na výši procentuálního růstu příjmů za posledních pět let, v tomto případě tedy za období 2000-2004. Allot dosáhl v tomto časovém rozmezí 287procentního růstu.

„Inženýři Allotu odvedli vzornou práci,“ řekl Yigal Jakoby, CEO Allotu. „Jejich tvrdá práce, spolu s podporou našich partnerů a mezinárodního obchodního týmu, se odrazily v příchodu nových zákazníků, kteří nadále pozitivně ovlivňují naše příjmy a růst.“

„Umístit se v Deloitte Technology Fast 500 je v dnešním vysoce konkurenčním prostředí technologického odvětví úctyhodné,“ dodává Eric Morgain, Partner in Charge programu Technology Fast 500 EMEA. Celkově vzato činila průměrná rychlost růstu firem, které se umístily ve 2005 Technology Fast 500, 935 procent. Pro kvalifikaci do Fast 500 musely firmy se sídlem v oblasti EMEA vykázat provozní příjmy ve výši nejméně 50 tisíc dolarů za rok 2000 a přinejmenším 800 tisíc dolarů za rok 2004. Zúčastnit se mohly technologické firmy, tedy takové, které vlastní nějakou proprietární technologii, jež významně přispívá ke generování jejich příjmů; nebo firmy, které investují významnou část příjmů do výzkumu a vývoje technologií.

Váš názor | V kalendářním roce 2005 zaznamenal Microsoft v Česku a na Slovensku růst tržeb o 13 %

Témata článku: Deloitte, Příjem, Fast, Technology, Technologická firma, Mezinárodní tým, Růst

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší