Allot Communications oznámila 49 procent nárůst obratu

Společnost Allot Communications Ltd. (www.allot.com) - kótovaná na americké burze pod symbolem ALLT - dosáhla v roce 2006 celkového nárůstu obratu 49 procent, tedy 34,1 mil. dolarů. V roce 2005 to bylo 23 mil. dolarů.
Allot Communications oznámila 49 procent nárůst obratu

Prezident společnost a CEO Rami Hadar pro média vysvětlil, že hlavním impulsem pro tak silný růst obratu byla orientace produktů firmy na technologii DPI. Ta dovolila rozšířit spektrum stávajících zákazníků a posílit pozice u poskytovatelů internetu, ale také u velkých podnikových zákazníků.

Loni společnost představila například dva nové produkty platformy pro řízení sítí NetXplorer Management a Subscriber Management Platform, a také uvedla na trh nový NetEnforcer s výkonem 5 Gb/s na sedmé vrstvě (L7).. V blízké budoucnosti firma představí produkty pro řízení sítě, které by v prvních verzích měly dosáhnout propustnosti 20 GB/s.

K dispozici byly také přesné údaje za 4. čtvrtletí 2006, kdy společnost zaznamenala 35procentní růst obratu (9,6 mil. dolarů); ve srovnání s 4. čtvrtletím 2005.

Témata článku: Subscriber, Přesná pozice, Nový prezident

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje