AllMusic.cz – revoluce v obchodování s hudbou!

Brno, 13. listopadu 2006 - Společnost Vltava Stores a.s., jeden z největších provozovatelů internetových obchodů v České republice a držitel prestižního ocenění „Obchodník roku 2006“ v kategorii internetových obchodů, spustil 9.11. 2006 nový internetový obchod se stahovatelnou hudbou v České republice - AllMusic.cz.
AllMusic.cz – revoluce v obchodování s hudbou!

Obchod AllMusic.cz postupně nabídne svým zákazníkům stahování skladeb a alb hudebních vydavatelství Universal Music, Sony BMG, Warner Music, EMI, Supraphon, či menších nezávislých vydavatelství typu Indies Records, X Production, Multisonic, Black Point Music a dalších.

Tak jako všechny obchody rodiny Vltava Stores sází i nový obchod AllMusic.cz především na  kvalitní a širokou nabídku. Zákazník bude mít do konce roku možnost výběru mezi více než 400 tisíci skladeb od populární hudby přes techno, hip hop, jazz, až po vážnou hudbu. Všechny skladby i alba bude možné po nákupu přehrávat na více médiích podle volby zákazníka, bude je možné také vypálit na CD. Rovněž možnosti plateb budou nadstandardní – od mikroplatby  systémem PayPay až po platbu přes SMS (za běžnou cenu!).

 

„Myslím si, že listopad 2006 vejde do dějin českého obchodu s hudbou, a nejen toho internetového“,  komentuje  spuštění obchodu AllMusic.cz generální ředitel společnosti Vltava Stores Josef Suchánek a dodává : „Není tajemstvím, že český hudební trh v posledních letech meziročně klesá o cca 10%. Přestože to naštěstí neplatí o našich e-shopech Vltava.cz a Musickatalog.cz, nemohli jsme trend nástupu legálně stahované hudby pominout a obchod se stahovanou hudbou jsme do svého strategického plánování samozřejmě zařadili. V našich  obchodech si teď zákazník může koupit hudbu podle svého gusta nejen z pohledu žánru, ale také z pohledu média - od klasického vinylu, přes CD a DVD, až po stahovanou skladbu. Na AllMusic bude navíc možno nakupovat (nejen objednávat) 24 hodin denně.”

 

“Projekt AllMusic.cz vnímáme rovněž jako novou možnost podpory začínajícím hudebníkům a kapelám, jejichž nahrávky bude náš obchod nabízet také. V budoucnu plánujeme i prodej speciálních edicí alb tuzemských autorů vytvořených výhradně pro obchod AllMusic.cz,“ prozrazuje na závěr Josef Suchánek.

 

 

 

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte:

Vladimír Švehla
marketingový manažer
Vltava Stores, a.s.
E-mail: Vladimír.svehla@vltavastores.cz

 

 

O společnosti Vltava Stores, a. s.

Společnost Vltava Stores je držitelem titulu Obchodník roku 2006 a 2005 v kategorii Internetoví obchodníci. Patří mezi nejstarší provozovatele internetových obchodů, první byl v České republice založen již v roce 1996. Do rodiny obchodů Vltava Stores patří obchody Vltava.cz, Cybex.cz, MusicKatalog.cz, ElectroHall.cz, AllMusic.cz a Dunaj.sk a aukční server Aukce.cz.

V obchodech skupiny Vltava Stores nakupuje více než 500.000 registrovaných zákazníků, kteří si zde mohou vybírat z nabídky 1.000.000 položek zboží.

 

Více informací o společnosti Vltava Stores, a.s. najdete na www.vltavastores.cz.

Váš názor | Bude RIAA konečně nucena vyčíslovat škody reálně?

Témata článku: Hope, Jazz, Tuzemský e-shop, Techno, Indies, Vinyl, Nejstarší typ, Hip Hop

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší