Allied Telesis uvádí nový software pro iMAP produkty

Allied Telesis uvádí nový software pro iMAP produkty

Chiasso, Švýcersko, 19. září 2007 – Společnost Allied Telesis, světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou infrastrukturu, dnes ohlásila dostupnost nové, již 10. verze software pro integrovanou multiservice přístupovou platformu iMAP. Tato verze podporuje všechna iMAP šasi a přináší řadu vylepšení již tak bohaté funkční výbavy produktů pro optickou, VoIP a metalickou přístupovou infrastrukturu.

Zákazníky, kteří zavádí FTTH bude zajímat především nová 100BX optická karta s vysokou hustotou portů FX20BX (AT-TN-139). Tato 20portová 100BX karta je vybavena revoluční optickou technologií, která zdvojnásobuje hustotu portů stávajících iMAP optických adaptérů. „Vyšší hustota optických portů poskytovatelům služeb umožní držet krok s obrovským růstem počtu uživatelů FTTH a zároveň snižovat celkové investiční náklady na jeden port,“ uvádí Phil Jopa, CTO společnosti Allied Telesis. 

Software verze 10 přináší významné rozšíření portfolia VoIP funkcí dostupných u iMAP šasi. Nativní podpora třícestných hovorů na stávajících POTS24 kartách (AT-TN-123) eliminuje potřebu dodatečného konferenčního hardwaru, což poskytovatelům služeb šetří náklady dle podle CAPEX i OPEX. Poskytovatelé služeb tak mohou díky kartám iMAP/ POTS24 na poslední míli získat maximální užitek z existující VoIP páteřní sítě. Uživatelé stávajících telefonů zde mohou jednoduše používat své stávající vybavení s veškerou odpovídající funkčností.

Poskytovatelé služeb mohou software verzi 10 zavádět bez jakýchkoliv obav, protože všechny iMAP VoIP funkce byly úspěšně otestovány v rámci certifikace u předních dodavatelů softwarových ústředen, jako je Coppercom, Metaswitch a Nortel.

Poskytovatelům služeb, kteří přechází z ATM na infrastrukturu IP, ušetří čas a peníze síťové funkce odpovídající doporučení DSL Forum, které eliminují nutnost upgrade nebo změny konfigurace ATM CPE zařízení.

iMAP verze 10 přináší ještě celou řadu dalších funkcí a stejně jako všechny ostatní verze softwaru iMAP je podporováno systémem síťové správy AlliedView™. „Verze 10 našim zákazníkům přináší značnou užitnou hodnotu a řadí se do dlouhé řady funkčních inovací ilustrujících čelní pozici Allied Telesis a zájem o trh IP Triple Play,“ uvádí Phil Jopa.

Témata článku: Software, IMAP, Síťové karty, Síťová IP, Doporučená verze, Dodatečné vybavení, Síťová karta, Dodatečný hardware, Obrovský krok, Obrovské peníze

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí