Allied Telesis uvádí nový software pro iMAP produkty

Allied Telesis uvádí nový software pro iMAP produkty

Chiasso, Švýcersko, 19. září 2007 – Společnost Allied Telesis, světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou infrastrukturu, dnes ohlásila dostupnost nové, již 10. verze software pro integrovanou multiservice přístupovou platformu iMAP. Tato verze podporuje všechna iMAP šasi a přináší řadu vylepšení již tak bohaté funkční výbavy produktů pro optickou, VoIP a metalickou přístupovou infrastrukturu.

Zákazníky, kteří zavádí FTTH bude zajímat především nová 100BX optická karta s vysokou hustotou portů FX20BX (AT-TN-139). Tato 20portová 100BX karta je vybavena revoluční optickou technologií, která zdvojnásobuje hustotu portů stávajících iMAP optických adaptérů. „Vyšší hustota optických portů poskytovatelům služeb umožní držet krok s obrovským růstem počtu uživatelů FTTH a zároveň snižovat celkové investiční náklady na jeden port,“ uvádí Phil Jopa, CTO společnosti Allied Telesis. 

Software verze 10 přináší významné rozšíření portfolia VoIP funkcí dostupných u iMAP šasi. Nativní podpora třícestných hovorů na stávajících POTS24 kartách (AT-TN-123) eliminuje potřebu dodatečného konferenčního hardwaru, což poskytovatelům služeb šetří náklady dle podle CAPEX i OPEX. Poskytovatelé služeb tak mohou díky kartám iMAP/ POTS24 na poslední míli získat maximální užitek z existující VoIP páteřní sítě. Uživatelé stávajících telefonů zde mohou jednoduše používat své stávající vybavení s veškerou odpovídající funkčností.

Poskytovatelé služeb mohou software verzi 10 zavádět bez jakýchkoliv obav, protože všechny iMAP VoIP funkce byly úspěšně otestovány v rámci certifikace u předních dodavatelů softwarových ústředen, jako je Coppercom, Metaswitch a Nortel.

Poskytovatelům služeb, kteří přechází z ATM na infrastrukturu IP, ušetří čas a peníze síťové funkce odpovídající doporučení DSL Forum, které eliminují nutnost upgrade nebo změny konfigurace ATM CPE zařízení.

iMAP verze 10 přináší ještě celou řadu dalších funkcí a stejně jako všechny ostatní verze softwaru iMAP je podporováno systémem síťové správy AlliedView™. „Verze 10 našim zákazníkům přináší značnou užitnou hodnotu a řadí se do dlouhé řady funkčních inovací ilustrujících čelní pozici Allied Telesis a zájem o trh IP Triple Play,“ uvádí Phil Jopa.

Váš názor Další článek: GeCube oficiálně zahájilo dodávky Radeonů HD 2900 Pro

Témata článku: Software, Síťová karta, Síťové karty, Síťová IP, Obrovský krok, Doporučená verze, Obrovské peníze, IMAP, Dodatečné vybavení, Dodatečný hardware


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 21 stavebnic pro malé caparty i budoucí experty na A.I.

Jakub Čížek | 11

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 60

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

** Hardware současných laptopů už tak rychle nestárne ** Tedy až na baterie – ty umírají děsivou rychlostí ** Ve Windows to můžete sledovat skoro v přímém přenosu

Jakub Čížek | 69Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu